Máte svojho vysnívaného princa?

Príspevok v téme: Máte svojho vysnívaného princa?
Princezná xy

Ja už od doby kedy som si uvedomila veci ohľadom lásky, mám toho svojho vysnívaného princa na bielom koni. Má svoje meno, svoj výzor, svoje správanie. Keď mám smutné chvíľky tak sa k tomuto mojmu obrazu utiekam, častokrát sa mi o ňom sníva a častokrát myslím na to ako sa raz stretneme a spoznáme.
Sníva sa mi o Nom o tom ako by to prebiehalo ako by to bolo dokonca v tých snoch zakomponujem aj svoj terajší život. Ja neviem, je to normálne?

milli11

He! Pred niekolkymi tyzdnami som mala taku farbu vlasov. Ale uz som si ich odfarbila na svetlejsie hnede. Zdala sa mi velmi tmava k mojej bielej tvari. :D Ale tvar mam inu, aj farbu oci mam inu.

lost

Neviem najst "vysnivanu" :D
taku foto by som hladal pridlho, potom by som musel najst danu slecnu :D co by bolo velmi casovo nakladne :D

ale tak vyberiem nahodne, ktora splna podmienky tak na 80% napr :D tazko sa sudi podla foto.. kedze moze skreslovat realitu atd..

ale dnes by to bola th08.deviantart.net

ked uz sranda musi byt :D

milli11

V mojom pripade existuje, je to realny muz, chudobny asi ako ja, dokonca nema ani tehlicky na bruchu. :D Bol moja studentska platonicka laska, ja jeho, len nikto z nas nemal odvahu toho druheho niekam pozvat, vlastne aj teraz na neho rada spominam a stale ho mam rada. Ktovie, mozno by som uz bola aj vydata s detmi okolo krku. :D

Meretseger

Nemám princa ani princeznú, pretože som sa naučila, že v niektorých oblastiach je pre mňa sklamanie priveľkým trestom za sny (a nádej). Ono to znie asi príšerne zatrpknuto, ale možno som len realistka:)

Yong

Lol, záleží aj od vášho osudu... V mojom prípade sa dá povedať o osude, nie je možné, aby som stále mal niekoho, kto má peniaze, a je známy... A potom vyzerám pri nich ako zlatokopka -_- Aj keď nemôžem povedať, že by som si mohol veľmi vyberať