Máte svojho vysnívaného princa?

Príspevok v téme: Máte svojho vysnívaného princa?
Princezná xy

Ja už od doby kedy som si uvedomila veci ohľadom lásky, mám toho svojho vysnívaného princa na bielom koni. Má svoje meno, svoj výzor, svoje správanie. Keď mám smutné chvíľky tak sa k tomuto mojmu obrazu utiekam, častokrát sa mi o ňom sníva a častokrát myslím na to ako sa raz stretneme a spoznáme.
Sníva sa mi o Nom o tom ako by to prebiehalo ako by to bolo dokonca v tých snoch zakomponujem aj svoj terajší život. Ja neviem, je to normálne?

teuta

jasné,že mám..ale nie je to ani samotný herec,ako postava,ktorú hrá..ja viem,blbé no...ale keby som stretla podobného muža s rovnako sarkastickou povahou,asi by ma musela odnášať sanitka :)

Blondula

Sejla...tak mne sa strasne paci "Dzony" a kedze sa rozviedol,tajne v kutiku duse dufam,ze jedneho dna mi zazvoni na zvoncek :DDDDD

Sejla

hej system veď čo sme tu písali o hercoch a tak, bolo myslené z veľkou nadsázkou. To je to isté, ako keď poviem, že sa mi páči herečka Scarlett Johannson a už na prvý pohľad je sexy, hoci nie som na ženy a ani nechcem vyzerať ako ona, lebo chcem vyzerať ako ja.

Matyo

vieš ako sa hovorí, že ženy čakajú na princa na bielom koni, ale väčšinou príde len ten kôň a ani to nie je veľký fešák :D

GiovanniX

system-mas pravdu,treba sa zobudit a nesnivat,sice snivat je pekne,ale realita je o dost ina....
ja nehladam top modelku,staci foto modelka :D ale nie,srandujem,hladam obycajne dievca,na ktore sa pozrem,spoznam ju a viem si s nou predstavit buducnost,ze bude to raz moja manzelka a matka mojich deti,ak to nevidim,tak nema to zmysel a hladam dalej a je mi totalne jedno,ci ma modre,alebo zelene oci,alebo chuda,ci pri tele...proste nech mi padne do oka :)

system

holly- nezlostim sa :D len to tak vyzera v tom prispevku :P no a ved vpodstate nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca a rovnako to je s muzami ovsem, nevravim ze ne :P

korytko

Ja mam docela jasnú predstavu. A uz som pár takých aj spoznala. Ale chýbalo tomu niečo hlbšie. Nakoniec stretnem niekoho kto to niečo bude mať a na vsetky predsavzatia zabudnem.

holly

Pre system - pokoj, čo sa zlostíš, veď vy muži tiež túžite po prsnatých, dlhonohých a blonďatých babách, tak čo? A nehovor, že nie, najmä, keď máte od 15 dajme tomu do 28 rokov.