Máte svojho vysnívaného princa?

Príspevok v téme: Máte svojho vysnívaného princa?
Princezná xy

Ja už od doby kedy som si uvedomila veci ohľadom lásky, mám toho svojho vysnívaného princa na bielom koni. Má svoje meno, svoj výzor, svoje správanie. Keď mám smutné chvíľky tak sa k tomuto mojmu obrazu utiekam, častokrát sa mi o ňom sníva a častokrát myslím na to ako sa raz stretneme a spoznáme.
Sníva sa mi o Nom o tom ako by to prebiehalo ako by to bolo dokonca v tých snoch zakomponujem aj svoj terajší život. Ja neviem, je to normálne?

system

boze zeny niekedy mi je z vas fakt no nechcem povedat ze co ... Jasne vsetky tuzite po vysportovanom tele, mierne zarastenom strnisku tehlicky na bruchu by tiez mohli byt, dlhsie sexy vlasy a este aby mal peniaze a celym srdcom vas miloval co ? Ako pubertiacky, hadam si nemyslite ze niekto dokonaly existuje, navonok pozlatko ale vnutri nejaky totalny idiot ktory keby s vami bol tak ma 100 dalsich priorit pred vami, ale vy nie on je ten dokonaly. .... a teraz trocha z inej strany, chcete dokonaleho ? pytam sa ktora z vas co chce princa sa sprava a tiez vyzera ako princezna ? tj. ktora co chce vysportovaneho chlapa aj sama sportuje ? ktora co chce chlapa ktory sa o seba stara sa tiez stara sama o seba ? ktora z vas co chce bohateho je tiez bohata ? chceme dokonalost ale same dokonale nieste. tie reci ooo ja chcem toho spevaka vyzera super, o ja chcem toho herca je sexy, ale co ked ten sexos pretiahol viac zenskych nez kolko osobne poznate ? aj tak si poviete noaco hlavne ze je sexy ? co ked ten vas dokonaly princ sa kazdy druhy den nachlastava v bare chodi po koncertoch kym by ste ho vy cakali doma ? aj tak si poviete " ale je sexy a aspon kazdy druhy den ho mam pre seba " spametajte sa a hladajte si princa medzi realnymi ludmi, pretoze pchybujem ze natrafite na klon a podobu vasich filmovich milacikov a este k tomu s normalnym spravanim ;)

Laurina22

Jasne ze mam!Moj princ vzdy bol aj bude Eros Ramazzoti:-))))No ale keby prisiel Gerard Butler som ochotna zmenit nazor:-)

Blondula

www.youtube.com
mne sa lubi tento ciciak :DDD momentalne ho pocuvam :P mam aj ja "vysnivaneho" princa,ale problem je v tom,ze mam uz po skusenostiach vysoke poziadavky a jednoducho som si ista,ze zostanem do konca zivota sama :DDD esteze mam synceka,hadam ma na starobu doopatruje :DDD

beskyd

ja mam tiez taketo predstavy ohladom zeny, najma odkedy som spoznal jednu babu v tabore z lotysska ktora ich na 100% splnala (cca 10 rokov dozadu), jedna slovenka v zasade tiez o par rokov neskor, ale normalne to nie je, obvykle ludia beru to co je poruke a neriesia, s nejakymi idealmi a zasadmi sa nebabru, iba nechcu byt sami, takze budes len na smiech:)

holly

Je ak máš menej ako 19 rokov, tak je to normálne, také platonické snívanie v dospievaní.Ono ťa to časom prejde.

dedy

niekto tu spomínal, aby si nemala latku príliš vysoko, ak sa ti zdá, že je to príliš dlho, skús poľaviť z nárokov, napr. nemusí mať meno ako si si vybrala, možno ak uberieš pár drobností nájde sa skôr, pretože až taký dokonalý nie je nik :)

Sejla

marcipan hahaha ved to je TARABAS z Fantagiró! Je to sexoš, vždy som chcela, aby sa do neho Fantagiró zalúbila:))))))

Iba Katka

Časom si človek uvedomí, že na vzhľade až tak veľmi nezáleží. Áno, nejaká príťažlivosť tam byť musí, inak vzťah veľmi ťažko funguje po sexuálnej stránke, ale rozhodne to nemusí byť Brad Pitt. V dnešnej dobe ak chceš dlhodobý vzťah si treba vážiť veci ako vernosť, dôveru, schopnosť sa postarať o rodinu, nezávyslosť (hovorím o drogách či alkohole) atd atd. A ako už bolo spomenuté, ten pravý vôbec nemusí byť ten vysnívaný :)

zakusok

princezna,
mne osobne sa to splnilo-akeho som si vysnivala takeho som dostala.Ale to bolo stastie len na chvilku-ale stalo to za to.Ci sa to splni kazdemu to netusim.