Kolobežka pre dospelých

Príspevok v téme: Kolobežka pre dospelých
Timea991

Ahojte!
Mám 21 rokov a chcem si kúpiť kolobežku,takú športovú,a nie detskú.Nebudem vyzerat smiešne s kolobežkou?Chcela by som chodievat na plavecky kurz a do skoly s kolobezkou,pretoze kolobežku mozem nosit so sebou vo vlaku,a na mhd v BA,je jednoduchsia,jak bicykel.Aky nazor máte VY na kolobezku?

martinaZV

Tak to sa da take zmajstrovat aj doma nie? To si pamatam akurat, ze ako decko som na takej videla jazdit kamarata, a jemu to takto v garazi spojazdnil :)

martinaZV

Ale to, ze je to ekologicke myslis, pokial ide o normalnu kolobezku ci? Lebo tie elektricke, tam sa potom ako likviduje ta baterka, ked dosluzi? To uz asi nie je celkom ekologicke :)

frajtinka

vobec by som nepovedala,ze by si na nej mala yzerat smiesne. je to teraz velmi moderne chodit na kolobezkach a navyse je to aj ekologicke co je eda super

darkina

Môžu aj aj zrejme. Síce som počula, že by mali po ceste, lebo predsa ide o nejaký druh dopravného prostriedku, keď sa to tak dá nazvať. No a keď idú po chodníku medzi ľuďmi idú rýchlo. Ale teda zatiaľ môžu aj aj a uvidíme čo príde časom.