Kolobežka pre dospelých

Príspevok v téme: Kolobežka pre dospelých
Timea991

Ahojte!
Mám 21 rokov a chcem si kúpiť kolobežku,takú športovú,a nie detskú.Nebudem vyzerat smiešne s kolobežkou?Chcela by som chodievat na plavecky kurz a do skoly s kolobezkou,pretoze kolobežku mozem nosit so sebou vo vlaku,a na mhd v BA,je jednoduchsia,jak bicykel.Aky nazor máte VY na kolobezku?

Andy_ma

Kolobežka je teraz "in", určite choď do toho. Ja som zainvestovala a kúpila si túto celoodpruženú:
www.cyklospeciality.sk

Ale majú rôzne, možno si tam tiež vyberieš.

patienka

to som si tiež všimla, okrem tých zdieľaných kolobežiek, že aj súkromne si ľudia nakupujú tie elektro. ale tak po meste je to fajn, keď sa potrebuješ rýchlo niekam presunúť. isto praktickejšie ako autom behať hore dole.

alicka87

No ale aspoň má klasickú, čo je super, lebo mám pocit, že práveže tie išli do úzadia a teraz všetci skôr na tých elektro :)

adka45

Nedávno som videla, ale neviem či to fakt tak v zahraničí funguje, že kolobežka, ktorá ma v sebe zabudovaný pás, človek na nej stojí oboma nohami, a aby išla je potrebné aby dotyčný/á chodil na tom páse :)

ancapanca

Ja som pár krát vyskúšala tú zdieľanú elektrickú, ale na môj vkus je príliš rýchla. Kúpila som si radšej normálnu kolobežku a keď je pekne, idem ňou do práce a keď sa chcem viac zapotiť, idem na hrádzu, kde môžem pridať na intenzite