Kolobežka pre dospelých

Príspevok v téme: Kolobežka pre dospelých
Timea991

Ahojte!
Mám 21 rokov a chcem si kúpiť kolobežku,takú športovú,a nie detskú.Nebudem vyzerat smiešne s kolobežkou?Chcela by som chodievat na plavecky kurz a do skoly s kolobezkou,pretoze kolobežku mozem nosit so sebou vo vlaku,a na mhd v BA,je jednoduchsia,jak bicykel.Aky nazor máte VY na kolobezku?

lucynka89

My sme tiez podlahli trendu kolobeziek, kupili sme na www.cyklospeciality.sk a s manzelom nas to chytilo. Deti na bikoch a my ich nahaname na kolobezkach. Je to aj zabava.

Pivonka37

Jasné, kolobežka je úžasný vynález, mňa to veľmi chytilo. A dokonca som aj niečo schudla. Ale kupujte kvalitu, vráti sa vám to.

vricka86

ako elektrokolobezka fajn tak na take rychle presuny, no skor sa mi paci ked vidim ludi na klasickych kolobezkach

evita87

Kočky, dnes som mala premiéru na novej kolobežke:-) Je to supeeeeer..Fakt som nadšená..Vybrala som na stránke www.cyklospeciality.sk, ale išli sme nakoniec do ich kamenného obchodu. Snáď mi to nadšenie vydrží:-)

evita87

Tiež uvažujem, že si kúpim kolobežku, skúsim pozrieť tie cyklospeciality, snáď tam niečo vyberiem. Už som o tej stránke z viacerých strán počula. A snáď sa na nej naučím aj jazdiť:-)Nie som až tak pohybovo zdatná.

Hani123

moje deti tiež obľubujú kolobežky, ale neviem si predstaviť, že by som sa aj ja na to postavila :D nie je to náročné?