Prekliala som ich ja????

Príspevok v téme: Prekliala som ich ja????
maciatko

Ahojte..potrebovala by som poradit..mozno si poviete ze som sprosta alebo co,ale vazne nad tym zacinam uvazovat.Som velmi ziarliva a moj priatel nie je najskaredsi,co dosvedcuje aj zaujem cudzich zien o neho..ale k veci..zacalo to asi pred 3 rokmi,ked byval a pracoval v cudzom meste.Na byt sem-tam chodila kamaratka jeho kolegu a aj tam prespala parkrat..tak strasne som ziarlila,ze som proste len tak pre seba hovorila bodaj by umrela,ze ju nenavidim,lebo kamarat mi povedal,ze nadbieha mojmu priatelovi a casto chodieva po byte sporo odeta..takze prva..dalsou bola jeho spolupracovnicka,ktoru som takisto neznasala,stale mu vypisovala a tak,velmi som si priala keby sa tak vratila domov (bola cudzinka)a uz nikdy neprisla! No a posledna bola najhorsia pol roka ustavicnych telefonatov sms a slz ako ho miluje chcela rozbit nas vztah ..zelala som jej z celeho srdca to najhorsie,lebo to co som si ja s nou zazila...ale k veci..zacinam mat strach,vlastne som sa dozvedela,ze tu prvu zabili vo Viedni asi pred 1 a pol rokom spavala s nejakym prachatym dedkom a niekto prisiel vykradnut byt a zabili oboch..druhu vyhostili z krajiny,lebo saq jej skoncili viza a bola nacierno a uz nikdy sa nemoze vratit,no a posledna sa vydala za chlapa co jazdi po svete,podvadza ju a bije...je toto mozne??? prosim vas vyvratte mi moje domienky! Naozaj by som nemohla zit s tym ze toto je moja vina,bola som este mlada...

na rovinu

maciatko, mam z teba taky pocit, ze chces len od nas pocut, ze si nespravila nic zle, ze je to normalne, ze sa "neda prekliat", ze to nie je tvoja vina... jednoducho si chces s nasou pomocou upokojit svedomie a co narychlejsie sa zbavit obvinovania.
tak narovinu - PREKLIAT SA DA-NIE JE TO LEN VEC ZO STREDOVEKYCH FILMOV, ALE REALITA. sam Boh to hovori - tak ako sa da pozehnat a priat dobre, tak isto sa da prekliat. slová prekliatia maju najma v duchovnom svete obrovsky vyznam, ktory mi nasimi ocami nevidime. asi ako si nevidela ty a ani ta nenapadlo, ze by tvoje "tajne myslienky" mohli sposobit nieco zle. ale sposobili. nechcem ta obvinovat, ani ti nic vycitat. na to nema nikto pravo - ani ty sama. nic si nevycitaj, neobvinuj sa, ale prijmi zodpovednost, odpust sama sebe a NIKDY TO UZ NEROB.som si ista, ze to co sa stalo nie je nahoda. mam vela skusenosti s duchovnymi vecami a musim priznat, ze toto vyzera naozaj dost realne. to dievca uz neozivis, ani tej druhej nedas zelenu kartu, ani tretej nezmenis manzela. ale mozes robit jedno - tak ako si ich "prekliala", tak isto teraz ich mozes "pozehnat" a zlomit svoje prekliatie. Povedz do duchovneho sveta, ze lames to prekliatie a nechces byt viac na nom ucastna, ale ze tym dievcatam zehnas a skus na ne castejsie mysliet a modlit sa za ne. Boh poslal svojho Syna, aby naše viny boli vymazané, aby nam odpustil - on ta za nic neobvinuje a nevycita ti to, preto sa neobvinuj ani ty a a nevicitaj si to. Jedine a to hlavne, co teraz musis spravit, je zmenit prekliatie na pozehnanie. Boh povedal: "Kto zehna, bude pozehnany, kto preklina, bude prekliaty."
Myslim na teba, drz sa a VÁŽ SVOJE SLOVÁ

ethel

maciatko,to nebola kritika,len môj názor,čo si o tom myslím...nie len do tvojej kapusty chodlo vela žien,ale je som to riešial ako krpanda a pubertacka inakšie.Ani ty nepoznáš mňa.

maciatko

Pytala som si radu a nie kritiku dobre? Bola som mlade stena krpanda a pubertacka Tebe este nelozilo do kapusty vela zien co??? Myslis ze co ze som to myslela vazne? Ze by som naozaj chcela aby umrela??? To nie je fer,ani ma nepoznas

ethel

ono tu tak nejde o to aby sme ti tu vyvracali tvoje domnienky..tu je iný problém,smrť niekomu priať?To ak by som mala veriť tomu,že sa ti to podarilo,tak by som rovno odpovedala-vráti sa to....Nikdy nepraj zlé,lebo ani nevieš ako a to staré dobré,že božie mlyny melú,alebo nerobme druhým to čo nechceme aby robili nám...