Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

lost

nj, poznamenavam si navod :))

popripade este kupim nejaku kryokomoru a preckam lubovolne dlhy cas cakania :D

i ked potom moze mat "ona" 40 a ja stale "sladkych okolo 20" :D

shy

Inak, ma napadla taká taktika :P

že keď už chce chalan sex a baba mu povie, že chce ešte počkať, tak môže jej môže spraviť taký predslov, že áno máš pravdu, je dôležité počkať a bla bla bla...

tak baba môže byť z toho tak namäkko, že mu hneď dá :D

alebo to aspoň skráti dobu čakania :P

chalani, to som vám dala návod, čo :P

-peťa-

Podobného "milovníka" som mala suseda.
Keď mu frajerka konečne dala a zistil rozdiel medzi masturbáciou a súložou,po dvoch mesiacoch sa v robote "zblížil" z 48ročnou skladníčkou!!
Keď neskôr,asi po 1,5r."súbehu" mu na to prišla jeho frajerka,jej tatko ho zmlátil a vyhodil z domu..a ona,2mesiace pred pôrodom,ostala bez "milovníka"...

kajka

lost si zabil ..:D len smola ,ze je to pravda ..a skutocnost

shy-už ma veru stanovenú:D:Dchudák a aj ja uz mam stanovenu:)

nemyslím,ze je to normalne

ciccolina

Ale ináč, môj muz je tiež nadrzany, stačí ked sa pritulim, alebo ma vidí mierne odhalenu, alebo len naznacim niečo. Ale my sme so sexom resp s jeho absenciou problém nemali. Ja som neni sadista :D osemkrat za noc, to ho musí mať uz zodraneho, nie?

kaja2

shy
a prečo nie? ak je to za fakt celú noc, vezmime si 8 hodín....na začiatku vzťahu sme to mali a neprišlo mi to vôbec ako niečo, nad čím by som sa mala pozastavovať..pravidelný sex dennú intenzitu znížil :)