Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

Sejla

kajka ide o to, že ľudia majú už tak nalinkovaný a druhými ľuďmi riadený život, že potrebujú názor druhých ešte aj vo svojich vlastných vzťahoch, chcú vedieť, čo je "normálne" a čo už nie, na svojich partnerov, ktorých údajne "milujú", sa pozerajú ako na viac/menej kvalitný tovar, toto mi príde nechutné. Že o čom je ten vzťah, keď potrebuješ názory druhých? Ono, vo vzťahu existuje istý výnimočný druh dôvery, ktorú keď jeden nalomí, tak to bolí. To, že si mu "NEDALA" doteraz je v poriadku, lebo to tak cítiš a on to rešpektuje, aj keď pravdepodobne by za ten rok mohol mať stovku ľahkých dievčat z diskotéky. Ale ako by si sa cítila, keby on vypisoval na internetové fórum niečo v tom zmysle, že má frajerku už rok, vôbec o neho neprejavuje sexuálny záujem a že či náhodou nie je frigidná, či lezbička? Čo už len nejakí ľudia z fóra môžu vedieť o niekoho frajerovi/frajerke na základe jednej informácie. Veď najlepšie mu musíš rozumieť sama, nie?

0vecka

mne to strasne pripomenulo ftip:

- ten moj to je uplne ze sexualny maniak, pyta si sex aj 10x denne....
- a ako casto to robite?
- este som mu nedala ....

kajka

sejla ja sa chcem len poradit s inymi ludmi,ci je to bezne ..najma chcem odpovede chlapov ..nic viac,nic menej---ty by si sa o to nezaujimala ??

kajka

sejla to bolo dost ostre vyjadrenie :/nie sme nechutni-teda tu niektori ludia ano,ale ja s nim myslim nie ..je to normalna vec..ja nemozem za to,aky on je

a inak,celkom nechapem vasej debate,ludia ,co tu davate -ja riesim naozaj seriozny problem,ci mate podobne skusenosti a vby si z toho srandu robite

Sejla

podla mňa ste nechutní. Kajka keď takéto veci musíš riešiť na fóre, tak sa na ten vzťah vykašli, lebo ten chudák je k tebe úpimnejší, než väčšina chlapov k ženám a ty ho súdiš, ako 13 ročná pubertiačka. Nemáš k nemu rešpekt a nezaslúžiš si ho.