Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

pete, a Tebe som neodpísala, prepáč:-( Nemôžem moc písať, lebo moja matka začala všetko čítať, a potom mi všetko vyčíta:-(

iris

pete,ani sa necuduj,ze unavene.ved tak casto tu pises,ze si zaneprazdneny!aj teraz.to si bol odbehnut niekde nieco popracovat?tak neskoro?

misha

iriska, tak ja si tie preháňadlá nedám, ale nechcem ani vedieť, čo zajtra zasa vyvediem:-(( Keby sa to dalo nejako vybrať:-(

iris

mishi,ani napad.som sa tu nudila,preto som isla spat.ale teraz som tu uzitocna,ako tvoja kamaratka.aj tak by som len lezala a premyslala.keby som tu nechcela,tak ignorujem tvoju sms,nemyslis???
:DDD
takze teraz tu musis byt so mnou!
anita tak nejaky zaludkovy cajik :((

alti

Joj, aky si zlaty, ze si si spomenul, ze mam rada hviezdy. Normalne sa teraz usmievam. To je ta radost z malickosti, o ktorych stale vypisujem na tomto webe. A este rada ponukam proti depkam banan - tak to sa uz usmej aj Ty, pete.

anita

pete,ešte nespím. Prečítala som si ťa, lenže nemôžem písať. Znovu je mi strááášne zle :((((
Ledva žijem. Ten žalúdok. Iba jednu vec:
...v prírode prežije ten silnejší...to nie je pravda. Pravda je úplne iná. Pete, ty máš veľmi veľa predpokladov prežiť. A žiť šťastnejšie ako ktokoľvek iný. Aj cestu môžeme nájsť...všetko zlé je MOŽNO na niečo dobré. Možno ani nie, ale je dobré na tom zlom aspoň to, keď si z neho vezmeme nejaké ponaučenie, keď už nič iné...
Naozaj nemôžem viac písať :(( je mi príšerne zle...dobrú noc. A ďakujem za tvoj príspevok, pete.

pete

No alti predpoklady ako predpoklady. Samozrejme, že každý má predpoklady, nie však každý môže s tým svojím životom niečo robiť... Popísal by som ešte, len cítim únavu a vypadáva mi mysel, myšlienky. Z ničoho nič zastanem ako keď sa zasekne počítač. Ty alti sa ako máš? Čo máš nové? Máte oblohu bez mráčika? Môžeš vidieť mesiačik alebo hviezdičky? Ako je to tam vo vesmíre??:)))