Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Anita, ako ty tráviš čas? Čo robievaš? A čo ti tak pomohlo? Ja sa na seba nehnevám, že som sa umáral, lebo viem, že sa umáram vo vnútri aj tak, len nemám toľko času teraz.

anita

(ešte-preklep)
...viem, že mi napíšeš, že sa tými aktivitami nič neporieši, ale jedno predsa. Nepôjdem dole. Ak hlavou múr nerozbijem, tak ňou aspoň nebudem tĺcť, aby som si celkom ZBYTOČNE ešte viac neublížila.
:)))

anita

Pete!!!!!!!
Ty si profííííík :))))))))
Stlačila som a je to OK!!!
ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vážne, bola som bezradná a zúfalá! Nikdy sa mi to nestalo. Ty si tak perfekný v PC!! Veľmi pekne ti ďakujem ečte raz. Až mi idú slzy od radosti!! :))
Čo som urobila, keď sa mi to tak "pokazilo"??

anita

Takže celkom pozitívny pohľad. Aj ja podobne!! Mám dobrú náladku a som spokojná...konečne po dlhom čase. Teraz si vyčítam, kde som mala rozum, keď som sa tak umárala. Jednoducho to bola moja vlastná chyba!! Som veľmi málo doma, a do konca týždňa mám dosť nahustené aktivity :)))
Ako tráviš dni ty, pete, keď máš tak málo času a si rozlietaný??

pete

Ahoooj mo konečne, som ulietaný, ani neviem kde mi hlava stojí, ale ako sa máš ty??? Povedz mi o sebe, čo máš nové. Ja stále rovnako premenlivo...Stále mi chýba to najdôležitejšie a neverím, že by sa to rýchlo vyriešilo, no snažím sa to brať tak ako to je :))

anita

Možno mi poradíš. Niečo som klikla a stratila sa mi horná lišta aj s adresou na zadávanie web.stránok a tiež spodná s ponukou štart sa mi zjaví len keď idem myšou až celkom na spodný kraj monitora.
:(((
Ale nebudem ťa zaťažovať takýmito vecami. Napíš radšej, ako sa máš :))