Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

mishi, ako je ti dnes? Nie je najkrajší deň...čo sa týka počasia, ale dúfam, vám je vnútorne dobre. Hoci vidím, že pete má zrejme niečo skomplikované.
pete, poslala som ti mail.
mishi, ty mi napíš, je ti horšie, keď si tu?

pete

Dahujem za tie cisielka,udlozim śi ich a ani odtialto sa nesrtatie. Telefonovat nechcem, ´je tu treaz esestra aj mama,

misha

pete, ešte je tu jedna možnosť. Zvládol by si telefonát?- myslím psychicky. Ak hej, existuje veľa psychológov na linke!! Nájdem Ti nejaké čísla, ak chceš, mám nejaké aj v telefóne!!! Pri telefóne je vždy psychiater, alebo psychológ, záleží od toho, kto má službu..

misha

pete, daj si do vyhladávača- www.google.sk- psychologické ambulancie. Niektorí psychológovia tam majú aj mail. adresu, skús niektorým napísať, ale nečakaj odpoveď hneď:-(
Pete, a stalo sa niečo?:-(