Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

mishi, ďakujem. Stiahnem si to. Pre ten B vitamín, zinok a magnézium je to dôležité aj pre mňa. Mám málo magnézia, preto ťažšie znášam niektoré psych.záťaže. Ale to avokádo mám veľmi rada, a obsahuje práve túto látku.
(:(( asi som na vine aj ja :(()

misha

anitka, práve som našla o čajíku toto:-)):
Každodenným pitím čaju sa vyhnete doktorovi

Čaj je prírodný osviežujúci nápoj a vzhľadom nato, že nemá žiadne kalórie, je to ideálny nápoj, po ktorom sa budete cítiť dobre a vyzerať lepšie. Oproti mlieku ho preferuje 98% populácie. Štyri šálky čaju denne vám dodajú významnú dávku nasledujúcich živín: približne 17% doporučeného príjmu vápnika, 5% zinku, 22% vitamínu B2, 5% kyseliny listovej (vitamín B9) a vitamíny B1 a B6.

Šálka čaju je takisto výborným zdrojom magnézia, ktorý je potrebný pre celkový fyzický vývoj, a draslík, ktorý napomáha udržiavať vo vašom tele rovnováhu tekutín.

misha

anitka, ja som tiež trošku vystrašená z peteho:-( Neviem, čo sa stalo:-(..A z rizota nepriberieš, netráp sa tým!!! A čajík nejaký ovocný, ja mám rada len ovocné..A cukríky tiež len niektoré...

anita

rizoto :((
Ani mi moc nechutilo...ani by som nejedla. Len ma znepokojuje jeden náš kamarát internetový. Asi preto som začala tak jesť :(( Idem variť ten čaj. AJ ty si navar. AKý si dáš? Ja pamajorán. Mám rada z modrých kvetov.
Hodila by som ti niečo, ale cukríky nemám rada. Tak zemiakové lupienky alebo nejaké keksy mám doma, ale nedohodím :(((

misha

anitka, ja som dnes vypila 4deci čajíku, ale asi si idem uvariť znova, hoci nemám chuť piť, nie som smädná, ale musím, tekutiny sú potrebné..A čo si mala dobručké? No, a Lídl mám tak 20min. rýchlou chôdzou. Zatiaľ nejdem, ani dáždnik by mi nepomohol:-( Ak máš doma ale niečo pre mňa, tak mi hoď, ale nie do hlavy:-)

anita

Fúúúúha. Mishi, to sú naše čierne oblaky. Taký malý podzrav, že na vás myslíme :)) Ideš aj napriek dažďu? Máš Lídl blízko?

anita

Tu sa vyjasnilo! Ale práve som zasvietila. A prejedám sa :(( Asi si idem variť čaj. Aspoň liter ho vypijem, aby som už toľko nejedla :))
Mishi, aj ty si daj. Čítala som, že piješ málo. Ako si dnes??

anita

mishi, išli odprevadiť. A po ceste na návštevu. Ja si tu niečo chystám na učenie sa, niečo prečítam aby som tento čas využila. Neviem zatiaľ, či to všetko skutočne urobím, ale zatiaľ sa aj takto zamestnávam. Mám zapnutý nejaký film. Moc nepozerám, ale je to na čt1. Niečo čiernobiele :)) Kúp si nejaké ovocko. Tam mávajú dosť akcií. Ja mám z lídla rada tortilly, a nanuk. Taký s mandľami za 9,90 v červenom obale :))) Vieš, zatiaľ sa mi darí nejesť čokolády. Je to zvláštne, nikdy som nevydržala ani pol dňa, a teraz už snáď 2 týždne abstinencie!!
:)))