Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

scalia, ty sa na nas len neusmievaj, ale aj nam nieco napis, nech to tu zas rozprudime a potom to premanujeme na temu, ze s usmevom je krajsi svet :) ok?

pete

ahojte, zdravi vas aj pete :) anitka o tebe som dlho nic nepocul, ako sa ti vodi? A este aj na zaju by som bol zvedavy.

anita.

Znovu som tu nakukla a všetkým želám dobrú noc a krásny zajtrajšok bez zbytočných stresov a snutných chvíl.

jasen

velmi dobre pomaha stale nieco robit popri tom pit caj z medovky alebo anizu, alebo brat tinkturu z grepu, aj lipovy caj zabera, ak je mozne potom spravit nieco dobre pre toho, kto to potrebuje, aj prechadzky v lese v prirode mi velmi pomahaju, praca v zahrade tiez. Prajem hodne sil a stastia.

anita.

ahojte.
aj ja som teraz doma. dovolenkujem tu pár dní, teším sa z pekného počasia, je teplejšie a krásne som sa včera opálila.
miksinka, ty si bola v nemecku, ak dobre pamatám? a už si natrvalo doma? čo máš nové?
to je zvláštne, už nemôžem písať pod svojím nickom :)) niekto mi ho "potiahol" :))