Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

Alternativa

Zvlastne, chodim k Vam len zriedka, ale teraz mi neda cosi nenapisat. Hoci celkom nechapem, co sa tu deje...Ozaj, spominate si, ako ste pred viac mesiacmi hadali, aky kto z tohto webu je? Aj ste mi pisali, aby som sa pridala...Pete, spominas? Robim to az teraz. Vyberiem si nieco z Aninych slov:
Pete:
vludnost mu nechyba, mozno trochu sebaistoty
dava dost, mal by chciet aj viac prijimat od inych pre seba
usmev - nie je casto na jeho tvari. A grimasa? No tak len ak teraz, ked toto cita :o)
vie, ze po kazdom kopanci sa treba postavit a ist dalej. Je to casto sakra tazke, ale pokusa sa, stale a stale a vzdy to dokaze, aj teraz, aj zajtra
mozno niekedy by mu prospelo uprednostnit aj to "ja", byt takym zdravym egoistom
a plac...predsa ocistuje nasu mysel, oci...nas. Plac je prepotrebny, len nesmie trvat prilis dlho...
Dobru noc, priatelia

aňa

Pre peteho:

Čo svet najviac potrebuje:

Viac vľúdnosti, a menej žiadostivosti.
Viac dávať, a menej prijímať.
Viac úsmevov, a menej grimás.
Menej kopancov ležiacemu na zemi.
Viac "my", a menej "ja".
Viac smiechu, a menej plaču.
Viac kvetov na cestu životom,
a menej na hroby.

anita

Dokážeš, aňa. Ty nie si pre neho virtuálna, tak dokážeš viac ako ja. Ano? Posnaž sa a uvidíš. A pozdravuj ho odo mňa.
...nevedela som, že pete niekomu hovorí, že tu píše.

aňa

Nie, nie som jeho dievča, len som človek, ktorý ho má strašne moc rád a snaží sa mu pomôcť, ale asi to nedokážem.

anita

V tom prípade ti moc nepomôžem, aňa. Mrzí to aj mňa. Neboj,ja s petem mailujem...aj včera večer sme popísali.