Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

tomas81

misha-no to by si bola zlata.ja som z KE.No a to ake pocity su,ze sa bojis pribrat.Ja sa bojim schudnut,lebo ja mam vzdy 90kg,ale ked na mna pridu take tazke dni,co sa tyka pp tak hned zacnem chudnut,tak na 84,85.asi preto lebo mam velku nechut k jedlu

iris

babenky,obidve sa vyberte.aj mishinka,aj zuzka.a uvidite.
mozno je riesenie nadosah,zuzi.preco nechces ist?odpovedz aspon nam tu,co ti brani.hmm?

zuzka :)

Na internete toho ani vela nie je. Ale ano, pisali tam aj o odbornej pomoci. Mishka viem, ze niekomu to moze pripadat hlupe, ok, chapem. Ved ja tu od toho az tak vela necakam.

misha

Tomi, bola som kvôli anorexii.
A ak chceš, ja Ti nejakého psychol. nájdem, napíš mi mesto, odkiaľ by mal byť...rada Ti pomôžem niekoho nájsť..

iris

zuzka,preco sa bojis k odbornicke? ja som tiez uz bola u psychologicky,hoci to bolo pri inej prilezitosti,ale bolo tam celkom fajn :))
aj na nete si si musela zistit,ze je potrebna odborna pomoc.alebo boli tam aj ine rady?

zuzka :)

Aspon uz vies, v akom som znameni :))). Mozno som naozaj dost tvrdohlava, ale zatial nic take neplanujem. Mozno neskor. Viem, ze ti asi napada, ze potom moze byt uz neskoro a ze sa mi to moze naozaj velmi zhorsit, ja si to uvedomujem. Inak musim povedat, ze niekedy mam pocit, akokeby bolo vsetko v poriadku, ja som si to len nahovarala, vsugerovala, co je asi aj dost mozne :(. Keby som nemala toto, nemala by som ani depresiu.