Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

bubu777

katyyyy_ dakujem za tu stranku, vyslo mi ze nepotrebujem vobec dukanovu dietu ze moja vaha je vporiadku.. ale aj tak idem do toho :)
Baby chcem sa spýtať, takze mozem acidko, activiu, ake syry jedavate? potrebujem inspiraciu :)
alebo nejake recepty ohladom prvej fazy :) a ako vam to ide? ja uz sa nato strasne moc tesim nech je uz pondelok :)

amlody

ahojte kocky, tak ja dnes v celku v pohode len by som chcela este stihnut aspon hodinku pocvicit, uvidime ako casovo budem na tom, ale netreba sa vyhovarat a ist pekne na to :)) aj ked dnes zase v robote na mna cihla Tatiana, inokedy nic a zrazu sa s Tatianou vrece rozthalo :D
ja sa odvazim v pondelok, uvidime co to spravi taky tyzden, ci budem optimistickejsie naladena :)
tobian
v dobrom zavidim to zapretie, ja som v januari tak drzala dietu a v tedy som sa tiez nespoznavala, teraz to je celkom fajn ale stale su tam tie prehresky, takze klobuk dole,len tak dalej :)
nathalia09
spolocne to jasne ze zvaldneme, podporime sa my...ale pekne od manzela, ze sa o teba boji, poznam to aj ja, naco zase vymyslas, ale tak zase ktory chlap sa rad nepochvali, ked bude pri nom stat taka kocka :)takze nech ta povzbudi pekne, a ked pride domov tak ta nespozna a ky bude rad :)

katyyyy_

ahojte babenky :D ako sa mate?
prave som si urobila dukanovsky test :D na stranke www.dukandiet.com
tam som vypnlnila dotaznik kde mi vyslo ze z mojej vahy 65 kg uz 63 kg sa dostanem na 57 kg a budem uz vyzerat skvelo:D
vyslo mi ze v 2 faze budem priblizne 40 dni nieje to skveele :D
urobte si tiez ten dotaznik je super len to ze tam sa pise po anglicky ale ak mate gooogle chrome prelozi vam to samo :D
pekny dniik prajem :D

nathalia09

tobian,
od dnes začínam.Nie manžel nejde do toho,on nechce,aby som ju držala,vraj ohrozuje moje zdravie.Takže verím,že so spoločnou pomocou to zvládneme:)

tobian

nathalia09
super,ze ides s nami do toho,cim nas je viac tym lepsie :-)
aj mna caka boj,chcem tiez dat dole 10kg a este lepsie keby 13kg,tak mam co robit
a manzel siel na dlho?ja len ci mas sancu na dhsi cas bojovat :-) tak hadam ano a tiez sa ti to podari,musime spolu bojovat
papa vela stastia a daj vediet ako ides

tobian

katyyyy_
aj ja si davam podobne dobrotky ako ty,jogurty biele si tiez nedavam nizkotucne
mlieko ano,ale tam mi to nevadi a sladit nepotrebujem,neviem ani ako to je s kavou,ale ja si davam kazde rano a sludku nemam rada,tak to je troska aj vyhoda
a inak sa snazim 5x denne jest,myslim ze to pojde :-)
uz sa nevzdam tak ahooj a drzkaj sa aj ty

tobian

amlody
zdravim ta :-)
tak Tatiana,hmm...?no to aj ja mozem,tiez moja oblubena :-)no veru narocna nocna,mna take milodary v robote nastastie necakaju,ale dnes rano som veru isla pekne hladna do roboty,ja ranajkujem az v robote tak som musela vydrzat,ale predstav si,vobec som to neperusila az sa nespoznavam,fakt som sa davno takto nedrzala a este som bola aj na bicykli
a inak ano vazila som sa vcera rano vlastne v prvy den diety,noo je to smutne mala som 76,8kg no fuj,tak vidis mam co robit ja mam vysku len slabych 160cm
inak ta tvoja dietka-17dni je tiez zaujimava,skoda ze neni na nete
tak sa drzkaj a snad mas tuto nocnu lepsiu a menej kaloricku chááá...
zajtra daj vediet

tobian

Ivka1
ahoj,dakujem ze si napisala
ja este zatial zeleninku nejem,az od piatka
a to uz sa veru tesim lebo to ja velmi rada a polievky tiez poriesim :-)
snazim sa aj troska sport,vcera som si dala beh,dnes bicykel a zajtra tiez nieco vymyslim,ale ze sa da aj troska nejaky kolacik alebo posuch je fajn,tak snad to vydrzim
dakujem pekne ako motivacia mi pomoze ked si mozem precitat ako to riesia ostatne dukanky,vdaka vela stastia v chudnuti

katyyyy_

ahojte :D
tobian takze moj priblizny jedalnicek
ranajky: omeleta z 2 vajec + otruby pravdaze na suchej panvici
desiata : activia
obed : acitko 1%tuku
olovrant: kuraciu sunku
a na veceru budu kuracie prsicka varene vo vode mnamky mnam :D :D a pravdaze vela vela H2O
normalne ma tato dietka bavi a to vobec nepocitujem hlad, citim sa skvelo :D
ja zase tuto dietku nedodrzujem presne: niektore veci mi pridu dost nezdrave napr. : tie nizkotucne jogurty menim za nesladene biele activie , vobec nesladim sladidlom, a ked mam chud na mliecko nedam si nizkotucne niekedy aj plnotucne
a kilecka idu krasne dole sice pomalsie ale efekt bude dlhodobejsi aspon si myslim :D
a myslim si ze najdolezitejsie je vynechat co najviac sacharidov pretoze clovek potrebuje bielkoviny a hlavne zdrave tuky
a taktiez moja skusenost: asi pred mesiacom som si povedala ze vylucim nepotrebene sacharidy z jedalnicka snazila som sa jest hlavne bielkoviny a schudla som 5 kg vsetko ako pecivo, sladkosti a vsetko co ma sacharidy okrem ovocia to vsetko som uz asi mesiac nevidela a citim sa skvelo :D