Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

amlody

nathali09
mame sa co od bab ucit, co?? ale sme to posr...ale berem to uz s humorom, od zajtra do toho, nic nie je stratene :) mam citaka, ze teraz nam to uz vydrzi
katyyyy
klobuk dole, supeeeeeer :) tesim sa s tebou, dufam, ze aj ja sem raz napisem takto :)
tobian
aj 2 kg su viac ako nic, ide ti to super...
baby radost citat tieto vase super pokroky. TAKZE IDEME NA TO!!!!

katyyyy_

ahojte dievcence :D ako sa mate? som v 2 faze uz 4 den a vazila som sa z 64kg som klesla na 60,4kg :D je to perfektne velmi sa tesim :D

tobian

nathalia
ja som v druhej faze,nedala som dole nejako vela 2kg ,ale som rada ze nieco sa pohlo ved presiel len tyzden a som rada,ze som konecne obmedzila stravu a neplieskam jedno cez druhe :-)
vela stastia

baby pome nevzdavajte to pokracujeme OK je to super,ked nas tu je viac :-)

tobian

amlody nesmut a pokracuj,mozno prave teraz ti to pojde lepsie ked si dala telu troska soky a dopriala si im ine jedlo,len pod nevzdavaj sa ved uz mas za sebou dost kileciek co si dala dole,tak pod OK :-)

amlody

ahojte,
priznavam sa hanbim sa!!!! zajtra zacinam odznova, myslela som si ze to bude jeden den prehreskov a nakoniec od soboty do dnes :) najhorsie je to, ze mi to tak pekne islo, vsetka snaha, hladovky, cvicenie vyslo nanivoc :( som strasne sklamana, neviem ci este chcem skusat dalej, ale verim ze to dokazem...Tak od zajtra idem na to a teraz uz poslednykrat a naozaj!!!
baby mate moj obdiv a dufam, ze sa mi bude darit tak ako vam, kazde vase stratene kilecko ma posuva :) drzte sa

nathalia09

ahojte,
tak ja pokračujem druhým dnom,a mam dole 0,40dg:)budem sa tešit z každeho,a som velmi rada,že nás je tu viac.
Tobian,a ty si v ktorej fáze???

tobian

jeej tak to sa tesim bubu777 ,ze si sla do toho tiez aj mna to bavi celkom a este ked viem,ze som neni sama :-)
inak tie otruby si aj ja davam,ale zvykla som si na ne,vobec mi nevadia davam si ich do cotage cheese,chsem skusit ted dukanov chlebik,ci bude chutny
tak vela stastia,drz sa :-)

bubu777

ahojte :) takze prvy den zamnou a neviem citim sa super, uplne vsetko dodrziavam az na acidko 1% co som si dnes dala, nejako ma to zacalo bavit .. inak naozaj som rada ze sme sa tu zisli tolke :) je to super a ste mojou inspiraciou..
inak ja som si kupila tie otruby a je to hnus (su mlete) ale nejako to zvladnem, dam si to do activie :)