Milujem tvrdý sex

Príspevok v téme: Milujem tvrdý sex
Martina41864

Ahojte. Neviem či je to problém ale milujem tvrdý sex. Doslova tvrdý. Škrtenie, facky, ťahanie za vlasy, strašne tvrdý anál. Nikdy ho nemám dosť. Minule sme s partnerom mali sex 6 hodín a ja by som kľudne vládala aj ďalej. To bolo v noci a ďalší večer zas asi 2 hodiny, čo som potom musela odísť preč, ale stále som mala neskutočnú chuť na sex. Myslíte si že je to problém? neuspokojuje ma normálny sex. Potrebujem ho strašne tvrdý. Priateľovi to tiež vyhovuje, ale myslím si že je to trochu zvrátené. Aký máte na to názor?

Allenkaaaaaa

mnamka, ja si nahodou myslim, ze Adam pise celkom pravdu. Po tvrdom analom sexe moze mat dievca zdravotne komplikacie. Tak ako aj po normalnom tvrdom sexe. Ako on, aj ona moze prist k mini urazu. Sama mam partnera, ktory velmi dlho vydrzi, ale po case sme tiez zistili, ze z 3 hodinoveho sexu si radsej dame 1 hodinovy a pak je priatel schopny este kade coho. Pretoze presne to, co opisuje Adam je pravda. Chlap nedokaze kazdy den ficat niekolko hodin, jeho telo sa rychlo unavi....
A opat posledny suhlas s Adamom, vo vztahu treba aj dalsie veci ako len "urobme si dobre".....Takze Adamovu reakciu by som absolutne nepovazovala z zvlastnu, skor ma prekvapuje, ze Martinu zaujima nazor neznamych ludi na to, co ona robi....

mnamka257

AdamKrt, zjavne si to nepochopil a odporucam, aby si sa k temam,ktorym nerozumies radsej nevyjadroval. ich sex kvalitu a aj kvantitu ma. neviem, ako si prisiel na to, ze ked nemala dost 6-hodinoveho sexu, dokaze ju uspokojit napriklad polhodinovy a nepisala ani o tom, ze by nebola uspokojena, jenoducho by vladala dalej a myslim si, ze radsej si to teraz uzit, rizika nie su take velke, ako ich popisujes ako si to neuzit nikdy a stale byt v depresii a uvahach o tom, ze sme to mohli skusit. radsej kratky a uspesny zivot ako dlhy a onicom plny strachu z niecoho. takze rozhodne na tom nic zle nie je. spravne nie je to, co sa paci vacsine, ale co sa paci tebe a tvojmu priatelovi :-)

AdamKrt

Martina41864 - podla mna, teraz to vyhovujem Vam obom. Postupom casu vsak zacnes mat zdravotne komplikacie. Napr. robit tvrdy anal sa nevyplaca, poskodis si creva, on moze dostat prietrz penisu, natrhnut si uzdicku atd.. Teraz sa priatelovi paci aj 6 hodinovy sex. OK da sa, tiez to poznam. Lenze taketo tempo je pre organizmus vycerpavajuce. Za nejaky cas sa uz toho nabazi, bude chciet menej a mate problem. Pre zenu je to viacmenej lahke, ked je pri sexe vo vacsine pasivna a namaka sa muz.

Mala by si sa mozno sustredit na to, ako vztah udrzat na rovine, ze toho sexu bude stacit aj menej a budes uspokojena. Co z toho, ked presexuje clovek hodiny a hodiny a uspokojenia nedosiahne... Z toho bude riadna frustracia neskor.

Tak skuste skor orientovat na kvalitu, ako kvantitu :)

wreck

Martina41864, nie je to problem, ak to vyhovuje vam dvom. nikoho dalsieho to nema co trapit. celkom sa viem vzit do pocitov takej zeny. je to akoby hovorila, "vosukej mne jako devku!"

a ci si to prizname alebo nie, tak v chlapovi v zasade tato tuzba je, hoci akokolvek malicka. pri spravnej partnerke sa rozvinie. tebe sa to podarilo, vyhovuje ti to, tak nehladaj problem, kde ziadny nie je. ten totiz este moze prist, ak by sa nejakym nestastim stalo, ze by si zmenila partnera za takeho, ktory by ti to nedokazal dopriat. TO by bol pre teba pravdepodobne problem. mohlo by to zajst az k neschopnosti uspokojit sa a odtial k celkovej zivotnej frustracii.

pokojne pokracujte, davajte pozor aby ste to neprehnali, najdi si dalsiu inspiraciu a uzivajte si kolko vladzete. natocte sa na video z roznych uhlov, potom si to pozrite alebo si to pustite na pozadi...

moznosti, fantazii a napadov je tu fuuura az mrte. :)

flegma

ak to vyhovuje vam obom a nechodis po ulici s modrinami ako tyrana zena, tak nic nie je zvratene :)
mna by skor zaujimala ta vydrz priatelova, 6 hodin, ze wau :D