Milujem tvrdý sex

Príspevok v téme: Milujem tvrdý sex
Martina41864

Ahojte. Neviem či je to problém ale milujem tvrdý sex. Doslova tvrdý. Škrtenie, facky, ťahanie za vlasy, strašne tvrdý anál. Nikdy ho nemám dosť. Minule sme s partnerom mali sex 6 hodín a ja by som kľudne vládala aj ďalej. To bolo v noci a ďalší večer zas asi 2 hodiny, čo som potom musela odísť preč, ale stále som mala neskutočnú chuť na sex. Myslíte si že je to problém? neuspokojuje ma normálny sex. Potrebujem ho strašne tvrdý. Priateľovi to tiež vyhovuje, ale myslím si že je to trochu zvrátené. Aký máte na to názor?

Vera01

Tvrdší sex mám tiež rada. Najradšej asi mám, keď ma partner pred sexom alebo počas neho poriadne vyplieska po zadku. A potom ešte aj štipce alebo gumičky na bradavkách. Nepripadá mi to nejako zvrátené. Ak sa to páči obom, je to podľa mňa úplne v poriadku.

meltepeee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie.

Luciusa

ja zas emilujem maznanie, dlhšie predohru....aby sa to pekne oddialilo a ked to nejde vydržat, potomsa milovat. Preto si občas dam aj parfem s feromonmi, aby sa odo mna partner tzv. nemohol odtrhnut