Milujem tvrdý sex

Príspevok v téme: Milujem tvrdý sex
Martina41864

Ahojte. Neviem či je to problém ale milujem tvrdý sex. Doslova tvrdý. Škrtenie, facky, ťahanie za vlasy, strašne tvrdý anál. Nikdy ho nemám dosť. Minule sme s partnerom mali sex 6 hodín a ja by som kľudne vládala aj ďalej. To bolo v noci a ďalší večer zas asi 2 hodiny, čo som potom musela odísť preč, ale stále som mala neskutočnú chuť na sex. Myslíte si že je to problém? neuspokojuje ma normálny sex. Potrebujem ho strašne tvrdý. Priateľovi to tiež vyhovuje, ale myslím si že je to trochu zvrátené. Aký máte na to názor?

feferón

Hej ludia nebojte sa vasim partnerkam ukazat ze mate radsej skriabanie hryzenie a tahanie za vlasy. Verte ze kazda zena tuzi byt naplno pomylovana. Neverim tomu ze nejaka zena bude namietat... aj z tej najpoboznejsej zeny sa v posteli stava diabol a ani ona neodmietne ten blazeny pocit toho ze v posteli s nou chlap vie narabat... Verte ze ak pouzijete spravnu postupnost tak vam zena bude nie len tolerovat tvrdsie zaobchadzanie ale sa jej tak zapaci ze na romantiku pocas sexu uz ani nepomysli a bude ziadat len tvrdu muzsku ruku... Zdvoraznujem je treba vediet spravnu postupnost predohry nie hned zacat tahat za vlasi a hryzt do krku a podobne treba zacat dokonalou romantikou bozkavanie hladkanie jemne polozenie na chrbat jemne bozkavanie a dychanie na krk a moze zacat krasne dielo zleho chlapa. Zacne jemne cuckanie potom jemne hryzenie a ani sa nenazdate a pri sexe bude kricat od vzrusenia pri tom ako budete praktizovat zbesilu polohu pri tahani za vlasi ;-) ;-) ,, Z vlastnej skusenosti"

sani mike

super..

ja to tiez potrebujem dlho tvrdo poriadne.

zial nemal som stastie na zenske (v minulosti ano) a moja zena je len take slabe pierko.

nie je nic lepsie nez si poriadne uzit do spotena,podat poriadny vykon znicit jeden druheho.ja zial teraz trpim,ale pre niekoho uchylne,pre mna zmysluplne haha.

preto chcem utiec od sucasnej a najst si nejaku ktora ocenni "moje kvality" pre niekoho uchylne ...

mam stoho psycho problemy aj..

milan mokron

Tak, ja to mám natvrdo tiež rád, ale zatial som nenasiel slečnu, ktorá by to chcela takýmto sposobom. Radsej sa krotim, aby to nedopadlo zle. Ale tak, nieco ako v tejto poviedke masturbacia.com je este v pohode :D

martitinka

Matka, blahozelam, bud rada, vobec to nie je zvratene, ked si rozumiete v tomto, iba vas to viac spoji. Ja som tiez tak, len moj problem je v tom, ze som nanasla toho spravneho ,milujem sa zriedka niekedy to nie je ani raz za tyzden, a mne z toho sibe. Ruca sa nam cely vztah, same hadky a nezhody, nieze by to bolo najdôlezitejsie ale je to dost podstatne vo vztahu co si budeme klamat.

harmony

Zdravím adam. Skôr taká akademická otázka - je to možné u kočky vôbec zmeniť? Myslím, nech to nazvem správne, jej "permanentný sex. apetít?" Mal som totiž prípad (nie však tvrdý sex), keď 8 hodín a cica "ešte!!". A to som použil všetko, všetko čo som dovtedy skúsenosťami nasyslil. Po pol roku som proste vstal a vyvesil bielu vlajku.

Vanity

Tvdý sex milujem aj ja , je to úplné odventilovanie, idete na plno a všetko zo seba pri tom dáte von, a stres potom nemám žiadny, úplné oduševnenie, a keď to má niekto rád tak prečo by si to nedoprial,ja som to napríklad dlho nepoznala, mala som len klasiku ale potom som si našla iného partnera ktorí ma nahováral na takéto prasačiny a vtedy som našla samu seba lebo sa mi to začalo naozaj páčiť, a komu sa to nepáči nech nechá tak a nájde si to svoje čo jemu vyhovuje :)

AdamKrt

mnamka257 31.08.12 17:07 - evidentne si nepochopila prispevok. Dlhy sex/milovanie je OK, ak vyhovuje obom. Hovorim, ze z dlhodobeho hladiska je to vycerpavajuce a je lepsie sa sustredit na ZKVALITNOVANIE prevedenia, aby bola partnerka, partner - uspokojena KVALITNEJSIE, ale v kratsom case. Povedzme 30-60 minut, ci 2 hodinky...

mnamka257 03.09.12 18:29 - a kto tu niekoho odsudzuje ? Zazil som aj dlhsie milovanie, ako tu bolo pisane. Lenze, ak napr. byvaju spolu, pracuju, treba doma robit atd. - tak potom ak clovek potrebuje na ukojenie 6 hodiny pri beznom milovani, nikdy nebude ukojeny. Ak sa sustredia na zkvalitnenie milovania, mozu sa uspokojit v kratsom case, pretoze v dnesnej dobre ma toho cloveka vacsinou nad hlavu a nevie, kde skor skocit. Ak by bol clovek nezamestnany, na dochodku, nevedel co s casom, tak to neni problem. Kludne sa staci milovat od rana do vecera. Treba si vsak uvedomit, ze ludske telo sa prisposobuje vsetkemu a tak opakovany zazitok je uz slabsi. Preto hovorim o hladani novych met, co na partnerku-partnera, zabera a skusit to robit kvalitnejsie. Prezitok bude silnejsi. A to si pis, ze skor, ci neskor sa zdravotne problemy ukazu, ked bude clovek vysileny, vagina aj penis vydrate... :)

mnamka257

lenze zjavne nepochopil, resp,prehliadol co pisala- netvrdila, ze ich vztah je len o sexe,pyta sa len na sex, co je dolezita sucast vztahu a tiez nepise, ze kazdy den maju sex sest hodin. ona sa obratila na druhych kvoli nazoru a nie preto, aby ste ju odsudzovali a podobne, ako to podaktori robia...

ali1

Adam mal vudz pravdu,fakt jeho reakcie a rady zaberaju,jednoznacne suhlasim s tym co pise a co napisal.Niet co dodat,plne zdielam jeho nazor.

s pozdravom

ali:)