Platnička

bio

Raduška to nie su kovove ,alebo medene predmety,ale produkty,ktore obsahuju meď.Nechcem tu robit reklamu,preto som chcela na e-maily,ale pozri si ich na stranke www.bionet.hu /aj po slov./pod produktami textilie s obsahom medi

Raduška

Bianka117 je to smutné ale som rada že vie aspoň nikto pochopiť ako žijem.Dnes som bola po roku odniesť papiere na ZŤP a pani sa ma opýtala prečo mi to nevyberú tak som jej povedala keby to bolo také jednoduché tak by som to už dávno takto riešila.

Odkaz pre BIO: ďakujem ale už mám kovu až až

bianka117

Pre Radušku:
Raduška akoby si pisala o mne. Tiez mam vymenenu platničku, takisto navrhnuta podkožna pumpa. Opiaty pre neznašanlivosť nemôzem brat, takze trpim. viem pochopit čo preživaš.

bio

Raduška skus medene produkty,ktore pomahaju pri takychto problemoch a bolestiach. Meď lieci,je proti bolesti,uvolnuje krce svalov okolo stavcov a je to tepelna terapia. Viac info na e-maily.

Raduška

Ahojte,náhodou som našla toto fórum a pridávam aj svoju skúsenosť. Po dlhých útrapach mi pred 3 rokmi menili 2 platničky za titanové L4,L5/S1 po operácii mi bolo fajn ale potom ma poslali do kúpelou a ako som sa vrátila domov tak ma behom mesiaca operovali znova museli mi ich zošrúbovať. Teraz po troch rokoch som na tom tak ako pred operáciou a povedala by som ešte horšie len v tedy mi to vyžarovalo do pravej strany a teraz do ľavej. Život o ničom len na liekoch. Na MR nie je pre veľké množstvo kovu nič vidieť tak vlastne ani nevedia čo tam znova tlačí. V máji na poslednej kontrole mi bolo povedané že ak chcem tak mi proti bolesti môžu dať pumpičku pod kožu ktorá mi bude pumpovať podľa potreby lieky od bolesti. A to mám 36 rokov. Ako som už nižšie čítala teraz už cesta späť nie je.Ani nerozmýšlam čo bude ďalej.

Včielka

Anka33
dakujem za odpoved takže po operácii žiadne zlepšenie:O((
A kolko si už od operácii?A ktoru platničku menili?Vieš aj mna toto čaka tak preto sa pýtam.Amka si aj na invalidnej ?

anka333

po operacii ma na druhy den postavili pri posteli na nohy, točila sa mi hlava, tak sme to uz viac neskusali. na tretí den po operacii som uz mala prejst. Neskutočne bolesti, stálo ma to neskutočne vela namali, citila som v chrbte kazdym krokom akoby mi pichali nože, bola som slaba ako mucha. Ale to bolo na vine i to, že som v priebehu jedneho mesiaca absolvovala 2 operacie, najskôr mi menili platničku cez brucho a za mesiac mi robili jej reviziu cez chrbat. Vtedy ma len bolelo 3 dni brucho, chrbat nohy som nevedela ze ani mam, ale po tej operacii cez chrbat, to boli strasne bolesti.

Včielka

Anka33
mam na teba otázočku.Po operácii si kedy začala chodit?Ako si sa citila?Platničku Ti vymenili cez brucho alebo chrbát?Budem Ti povdačna za info.

anka33

Odkaz makaronke: no ako zijem? s kazdodennymi bolestami. Rozhybala som sice chrbát, bolo som po op. stuhnuta na 100%, takze hybem sa ako-tak, urobim aj predklon, ked potrebujem niečo zdvihnuť, ale robim to len v podrepe, lebo ked sa zohnem normalne ako kazdy zdravy človek, tak sa mi bolesti na niekolko dní zosilia. Ja neodsudzujem operacie, lebo vela ludom fakt pomôzu, ale mne to pokazilo cely zivot.

maximus

Ahoj vsetci platnickari tak dam aj ja moju skusenost moje problemy zacali asi 2 roky dozadu ked ma zacal popbolievat chrbat potom pozvolne zacala bolet vyzarovat do pravej nohy . nasledovala klasika lieky (kopec liekov ) na kusok preslo a potom znova . po MRI som zistil ze mam hernia disci L5/S1 s presahom 1.2 cm a zacal kolotoc infuzii ktore mi vobec nepomohli .dlho som premyslal co ist na operaciu alebo nie nakoniec som siel na ortopediu do Novych Zamkov a dal som sa operovat .operoval ma pan Dr.Tornoczy absolutny macher v tejto oblasti a vysledok ? bolesti ustali po 4 tyzdnoch som v pohode siel na bicykli , chodil, a normalne fungoval . niekedy pocitujem miernu bolet ale oproti tomu co to bolo pred tym je to nic .mam 35 rokov a ak to ostane v takomto stave ako teraz nelutujem ani na sekundu moje royhodnutie dat sa operovat ...dufam ze som niekomu ulahcil rozhodovanie..

moje icq ak niekto bude chciet 197-270-834