Porucha osobnosti - narcizmus

brief

A aj ked sa pred ludmi na verejnosti tvarim, aka som stastna, ako sa mi vo vsetkom dari, aka som uzasna a mudra a sikovna a a a....neviem co este. Je to opak. Casto sa mi nedari a mam pocit, ze som uplne osamela a nanic.

brief

Zial, nenahovaram si to. Moj problem bol vzdy ten, ze som nemala ziadne sebavedomie. Robila som vela veci, na ktore by som mala byt hrda, ale vzdy boli pre mna ostatni ludia nieco viac. Potrebujem tolko pochval a oceneni, ze nie je v ludskych silach mi to dat. Som nenasytna. Stale robim nieco, len preto, aby som bola pochvalena. Aby som mala pocit, ze za nieco stojim. A ked to nemam, som total v depresii. Niekedy, ani neviem kedy...sa to moje spravanie zmenilo. Zacala som sa spravat voci ludom arogantne a povysenecky. Sranda je, ze som si to vobec neuvedomovala. Musim poveda, aj ked na to vobec nie som hrda, ze im davam najavo, ze su nieco menej. A este k tomu som hrozne zavistliva, az neskutocne. Nechcem, ale som. Ide zo mna iba negativna energia tym padom a ludia sa mi radsej vyhybaju. Akoby som to ani nebola ja. Radsej budem zit v samote, pretoze...bude to tak lepšie. Najhorsie je, ze ja si casto ani neuvedomim, ako ludom ublizujem svojimi slovami.

fero11111

co salies prosim ta? si blazniva ci co ake prognozi takychto beha po svete miliony ... nic hrozne nemas nestresuj

brief

Neviem co mam robit. Precitla som do stavu, ked si to zacinam uvedomovat, ze moje spravanie nie je celkom normalne. Precitala som si nejaku literaturu o tom a hodinu uz placem, pretoze tam nepisu dobre prognozy. Vie mi niekto poradit?