Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

semester

ja ich sladim, lebo mi to nelezie do krku ked je to cesto iba slane a bez cukru. ale kazdy podla vlastnej chute.

semester

urcite nemam cesto riedke, lebo davam malo mlieka. ale ked je huste cesto tak su zase take tuhe, to nemam rad. zajtra si spravim zas a budem pri nich radsej stat. uz mi raz musia vyliezt z tej panvice aj nespalene.
a urcite mam vyskusane, ze ked ich necham napriklad take tri hodiny v chladnicke, tak su superne a vobec sa netrhaju, ked ich robim o chvilu, tak to uz neni ono.

klobaska

A trhajú sa ked to presladis. Ja tam vôbec nedávam cukor, mlieko je sladké a este na to ide sladká plnia a poleva.

semester

tak recept viem len taky priblizny, lebo to nevazim. davam 3 - 4 vajcia, 25 - 30 Dg hladkej muky, mlieko podla potreby. a dam tam aj krystalovy cukor - jednu lyzicu a osolim to trocha. a niekedy tam drbnem aj trocha prasku do peciva, su take lepsie. aj mama to tak robi. ale ja som neni nejaky velky kuchar, viem spravit len par veci ale zato som velky zrut.

deniki

Tvoja babka ťa asi klamala

Ked nechceš, aby sa ti palacinky trhali, tak by trebalo pridať múky...trhajú sa, lebo máš cesto riedke