Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

deniki

Môj syn bude mať štyri roky, a zje hocičo, ale samozrejme, že sú jedlá, ktoré ani náhodou, a zase ktoré spapá s radosťou.

A tvoj má kolko?

semester

teraz som tu dozral hrozno co som si dnes kupil na trhu a idem sa umyt a spat, lebo z tychto reci tu len hladnem a furt by som nieco do seba sukal. tak radsej nech to zaspim. zajtra mam volno tak mozno spravim aj nieco zlozitejsie jak tie placky. to je hrozne ked clovek zacne rozmyslat naj jedlom tak hned ma plnu hubu slin.

milli11

Ja som citala taky clanok.

Lekari vraj robili pokus na jedom svojom pacientovi. Pacient bol sice chory, len nejaka chripka, ale rakovinu nemal. Oni mu povedali, ze ma rakovinu. O par dni na to sa mu v tele naozaj zacal tvorit nador. Chodil na vysetrenia a liecbu niekolko tyzdnov.

Potom mu povedali, ze nador uz zmizol, ze liecba zabrala, hoci ten nador este v tele mal. Sami boli zvedavi, co sa stane. A naozaj, nador sam od seba zmizol, po niekolkych dnoch.

Poznam aj na sebe, ze ked si napr. hovorim, z toho jedla mi bude zle, tak mi aj naozaj bude zle. :((( A ked si poviem, nebolo to zle, nic mi nebude.

Sila myslienok.

Lulu2011

deniki - akeho stareho mas syna? moj inak nechce velmi jest a maso uplne odmieta, najradsej ma cestoviny s niecim, ale robim kuraci stroganov, ci maso na zelenine, stejky, robim ryby, ci tofu, hlavne nech to je rýchle :)

Lulu2011

semester - ty podla mna tak o 10 rokov budes kulinar :D

klobaska - ani ja, kebyze mam na to, kludne sa vystravujem v mc donalde kazdy den :D nejaky ten wrap s grilovanym masom a colou a som spokojna (otras co)