Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

semester

no som sa pokusal spravit aj nezhoretu, ale kazda dalsia mi prihorela, potom som sa na to uz vysral a zozral som ich vsetky bolo ich jedenast. ale iba s cukrom, lebo sa mi nechcelo otvarat dzem. a slahacku nemam.

pan d.

Len nechapem odkial sa berie tolko ludi, na zaciatku boli len dvaja, zvysok opice, ale Boh povedal Kainovi: budes chodit pomedzi ludi:D Cize na tych zvysnych sa ma akoze vztahovat evolucna teoria? Total chaos. Alebo ten Noe s rodinkou a zrazu je nas ako maku.

Lulu2011

deniki - ale kdeze, clovek ma tolko kadejakych na prd vlastnosti, by si sa cudovala, niekto sa moze aj 1000 x zreikarnovat a bude blb :D

ked mame byt na obraz Boži to moze trvat takmer vecnost

deniki

Lulu,

vieš si predstaviť, kolko tisícročí existuje život na Zemi?

Keby sme sa mali vždy po smrti reikarnovať, už dávno by sme boli dokonalí

pan d.

Vsak ked jemu stoji vzdy:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Potom to ide aj bez tuzby.

Lulu2011

semester - nejak dlho si ich jedol, kolko si zjedol? :)) to si daj patentovat, to este nebolo: samouzdravenie spečenými palacinkami, to bude nový bestseler

pan d. - ja tiez nerozumiem tomu, ked farar povie, ze na zenu sa nesmie pozerat s tuzbou (ved inak by sa mi nepostavil, tak neviem ako prist k tým detom, na ktore vylucne vraj sex sluzi :D)