Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

semester

ja nerobim zo sacku ale ma to jeden hacik. to mi povedala babka este ked som bol maly. vzdy mi robievala palacinky a samozrejme som to chcel tiez skusit tak som otravoval a ona mi vtedy zahlasila, ze ked to raz budem robit, tak ak nechcem aby sa mi trhali, nesmiem ich zarobit a hned ist piect, ze to musim nechat to cesto par hodin v chladnicke. ono tak trocha zhustne a potom do neho este drbnem trocha mlieka a zacnem to opekat. a oleja davam len trocha na tu teflonovu panvicu. boli by inak perfektne, ale vzdy mi zhoria, lebo pri nich nevydrzim stat a stale k niecomu odbehnem.

Lulu2011

semester - nadlabal :D no klasicka vecera a potom palacinky, u nho je sladke jedlo len ako dezert, najest s az neho nevie, inak ked chodil do posilovne vela jedol, mi to hrozne islo na nervy, vkuse fnukal, ze som hladny, som krtuila ocami, ze cely den len o jedle, teraz ako necvici aj menej poje ako ja :D

Lulu2011

semester - ja ti uz neviem, ked pred 3 rokmi sa mi potrhalo asi 20 palaciniek, som to vzdala, ale urcite som nesetrila, isla som podla receptu, vajec dost, aj muky, aj mlieka a presne, ked vidim ako robi moja mama len tak fičí nechapem, ale ona robi zo sacku

semester

vazim 85. preco? ja dost cvicim, urcite som neni tlsty. ale zeriem za desiatich. sice 11 palaciniek mi pripada ako slaba vecera, ale uz sa mi viac robit nechcelo. mozno tvoj muz zje tri preto, lebo predtym sa nadlabol niecoho ineho a palacinky ma len ako dezert. ja som to mal ako polievku, hlavne jedlo, dezert aj kavu.

semester

lulu, ja to robim na teflonovej panvici, tam sa mi to netrha. a ako zarabas to cesto? lebo aj to je dolezite, aby tam nebolo jedno vajco na kilo muky. vyborne palacinky robi mama ale tak ked chcem byvat sam, musim si sam aj varit. lebo priatelka nevie spravit ani caj, pri tej by som umrel od hladu. a ked clovek maka musi aj jest.

Lulu2011

semester - seoval s pc? :)) no ja po sexe som rada, ze som nejake kalorie vydala, tak max. 1 ks keksu, 11 palaciniek uff, kolko vazis? aj moj muz max. 3 zje