Skolka v Pezinku

0mema

ja som pocula, ze sa da vybavit na sukromnu skolku aj nejaky prispevok na skolku sukromnu ked dieta nevezmu do statnej. co je na tom pravdy, neviete?

peltyra

...nie je to o tom, že ich nemajú kam dať...ide skôr o to, že tie štátne, ktoré stoja menej peňazí sú hneď plné a že ostatné deti musia tým pádom chodiť do súkromných škôliek za ktoré sa musí viacej platiť...a preto sa mamičky sťažujú, že nemajú dať kde svoje deti...ale pravda je taká, že majú, ale zase nie každá rodina má na to aj finančné prostriedky, aby si to mohli dovoliť!...

Majus46

Zofria viem veru, vacsinou koncom augusta su take reportaze v spravach. Aha, tak to mi potom nepomozes:-/ Pevne som dufala, ze si z Pezinku (ked je to taka tema) a to by som ta trochu viacej vyspovedala ale takto je to bezpredmetne:-/

zofria

To je vec, ktoru aj v spravach casto davaju vies ako. Podla mna je to zaklad mat takyto vseobecny prehlad o veciach :) A som z Trencina :)

Majus46

Zofria super, ze mas tolkoto informacii:-) Aspon vies aj inym mamickam poradit a tak;-) Vsimla som si, ze sa ta to tu uz aj Nikolka pytala a tiez by som rada vedela, z kade pochadzas? Ked pises, ze mate az tri sukromne skolky, tak to bude asi vacsie mesto, ze?? Prezrad nam;-):-)

Majdanova

Peltyra tak potom je ako možné, že mamičky nemajú kde dať svoje ratolesti??? Nejako mi to nejde do hlavy! :-/ :-/

Alen_ka

miliaca58...ved to je jasne, ze iba skolku!...skolu by som nechcela ani ja!...tu som nemala vobec rada a neboli sme tam ani dobry kolektiv:/:/...bolo by to super, keby sa to dalo ale neda sa to a preto musime zit v realite a dat aspon nasim detom vsetko!!...

peltyra

...to máš pravdu, že v Pezinku je veľmi veľa škôliek...aj štátnych aj súkromných...zoznam mamičky nájdu aj na stránke mesta Pezinka...môžu si vyberať, kde svoju ratolesť dajú:-)...

Majdanova

Ženy, mamičky ale veď v Pezinku je viacej súkromných a štátnych škôliek, nie? Aj napriek tomu sú tam problémy? :-O

miliaca58

alen_ka to by som brala aj ja ale iba skolku, potom skolu by som znovu absolvovat nechcela. v skolke je super, lebo sa tam deti len hraju, spinkaju, papaju a tak, ale skola to je uz teror s ucenim a podobne. to by som preskocila a do roboty hned chodila:D:D:D jaaj keby sa to len dalo, vratit takto cas spat, ze? mozme o tom len snivat:)