Manzel alebo milenec s kym ostat?

Príspevok v téme: Manzel alebo milenec s kym ostat?
zebra108

som 4 roky vydata,mame jedno diete,doteraz to bolo v poriadku ale par maseiacov dozadu som stretla ani neviem ako super cloveka,sla so s nim raz von a odvtedy sme spolu a teraz zacal na mna naliehat ze chce byt so mnou nech opustim manzela a rozmyslam ze ci to s manzelom nebol uz len stereotyp ci ho mam este vobec rada lebo keby som mala rada manzela tak by mi nechybal milenec.co mam robit?

vebe

Neviem, ale mam trochu pocit, ze autorka svojim prispevkom testuje, ako budu ludia reagovat. Nezda sa mi, ze by matka maleho dietata v takej situacii ako ona popisuje myslela len na seba a nie na to, co by to znamenalo pre jej dieta. Ale mozem sa mylit

fero11111

spina humus des otras chod za milencom stereotyp :D bo sa ti paci sukat snim tajne a potom to uz bude stereotyp chuda dieta :( mohol by ta manzel aspon zmalovat trosku aby si aspon dovod mala hnus toto sa stavim ze kolega s prace to je na tuty

flegma

ze stereotyp, kks...to uz pravidlo, ze stojim pri manzelovi v dobrom i zlom neplati?... kam tato doba speje, ach...

firestar

sak hybaj s milencom. ten ti spravi decko dve. ale potom to bude uz iba stereotyp tak si aj tak najdes ineho. sak spolocnost tie tvoje exvesy vydrzi