Manzel alebo milenec s kym ostat?

Príspevok v téme: Manzel alebo milenec s kym ostat?
zebra108

som 4 roky vydata,mame jedno diete,doteraz to bolo v poriadku ale par maseiacov dozadu som stretla ani neviem ako super cloveka,sla so s nim raz von a odvtedy sme spolu a teraz zacal na mna naliehat ze chce byt so mnou nech opustim manzela a rozmyslam ze ci to s manzelom nebol uz len stereotyp ci ho mam este vobec rada lebo keby som mala rada manzela tak by mi nechybal milenec.co mam robit?

Joo

ja netusim ....nebudem ti radit ,pretoze si myslim ,ze kazdy problem je zrkadlom vztahu dvoch ludi .... no pokial je tvoje manzelstvo postavene na slusnych zakladoch ,moze ho i tato tvoja situacia posilnit

fero11111

ja si ich umyt mozem nepodviedol som nikdy ... tak sa hod do kludu ty konzerva ... keby sa to tebe chcelo stat zeby ta podvdzal nak azdom kroku potom by som chcel vidiet ci by si bola taka usmievava a spokojna a liberalna

ladida

jezis,pred tym ako na niekoho ukazujete prstom si vsetci overte,ci ste si umyli ruky.toto forum je banda moralizujucich pokrytcov.zivot nie je ciernobiely,tak nesudte.
zebra 108-tvoj problem je "pruser tazkeho kalibru",ries ho s psychologom,sestrou,kamoskou,niekym,to ta naozaj pozna a pokusi sa ta pochopit.ziadat konzervativne slovensko o trochu nadhladu a pochopenia je ako cakat na godota:-D

odpovedam

Nerozumiem, preco ludia beru stereotyp ako neico negativne. Za dalsie, co tak spravit nieco na ozivenie vztahu a necakat na zazrak? A za dalsie: s milencom to po case do stereotypu neupadne?

fero11111

muz ? a ona je co ty vole :D v prvom rade ona mala vycuvat a nejaky hodnoty stit chranit a stala pred celou rodinou a slubila nieco proste trapne a chudak manzel ...

zuzi74

v prvom rade by mala mat rozum ona ako vydata zena a matka dietata...mna len zaraza ten koniec, ze ona rozmysla, ci to s manzelom nebol uz len stereotyp a ci ho ma vobec rada...len preto, ze stretla ineho muza, zacala odrazu rozmyslat?

muc

fero, a nie je to nahodou muz, ktory si s nou zacal aj napriek tomu ze je manzelka a matka? na vztah treba dvoch, pricom kazdy nesie svoj podiel zodpovednosti

fero11111

to ja ked taketo prispevky citam ja sa normalne bojim zien :D alebo zacinam bat to je neuveritelne ako niekto taketo veci dokaze :D len tak sak co