Manzel alebo milenec s kym ostat?

Príspevok v téme: Manzel alebo milenec s kym ostat?
zebra108

som 4 roky vydata,mame jedno diete,doteraz to bolo v poriadku ale par maseiacov dozadu som stretla ani neviem ako super cloveka,sla so s nim raz von a odvtedy sme spolu a teraz zacal na mna naliehat ze chce byt so mnou nech opustim manzela a rozmyslam ze ci to s manzelom nebol uz len stereotyp ci ho mam este vobec rada lebo keby som mala rada manzela tak by mi nechybal milenec.co mam robit?

kukucko

mas problem, ze nevydrzis v stalom vztahu

preco si si zobrala a mala dieta s muzom, ktory Ta nedokazal uplne uspokojit uz ani v obdobi, ked ste boli len priatelia ?

teraz je to veru tazka rada, ak opustis manzela ako sa bude citit manzel ? a Tvoje dieta ? bude to z Tvojej strany velky podraz voci nim

lulu22

a pre toto mi príde v dnešnej dobe, že ľudia moc plýtvajú slovami ako sú -ver mi- -nikdy- - sľubujem- ..
musím sa smiať.. lebo naozaj si ľudia sľubujú a potom prečo je toľko rozvodov?!
hrozná je táto doba. ľudia si nič nevážia a stále akoby išli za niečím lepším..aj keď časom to bude o tom istom... stereotyp proste musí prísť, to je tak. ale treba sa o vzťah starať..a nie hneď meniť starší model za novší.

RNG

Ked sa clovek zeni/vydava slubuje partnerovi vernost a vzajomnu pomoc na cely zivot, ci v zdravi alebo v chorobe.
Aspon tak to kedysi bolo, takze taketo problemy prakticky vobec neexistovali.
Je mi z toho velmi smutno, ako sa moralka a rodiny rozpadaju a vacsina ludi je k tomu viacmenej lahostajna, lebo akceptovali/prijali sucasnu mediami tlacenu amoralnost.

Leela333

fero, :D :D :D

ladida, tiež mám čisté svedomie a odsudzovať to budem. Keby na svete neboli žiadni "moralizujúci pokrytci", ako by to tu vyzeralo? Už takto je tento svet dosť prehnitý.

A ty, zebra, choď si kľudne za milencom veď z toho časom určite nebude stereotyp, pravda?

ladida

fero-k tebe nie je co dodat:) vysvetlil si si to po svojom a ja niesom minimalne motivovana ti daco objasnovat,ta dobru noc a nech nemas dzive sny.

fero11111

ta ty si jaka dziva ale hned si odsudila nas co pisu ze je na hlavu ze to nie ona ale my sme hlupaci bo niesme liberalne zalozeny ze len si kludne pichaj s milencom opust muza bo mam stereotyp :))) aspon tak mi to prislo a ktej liberalke pises o konzervativnom svk ty nie ja my :)

mame mat nadhlad a tak a take SAS kecy taky sulikovec dobry no tak ta nejak vidimja po tom prispevku :) tak sorry ked som sa mylil

ladida

co o mne vies?co ty vies,ci ma niekedy niekto podvadzal?!
ani neviem kde si nabral,ze som usmievava a liberal:)
vela manzelov/manzeliek stoji za..na svk sa povie,ze"ved nepije,nebije ta,tak co sa stazujes"..to,ci ju dokaze urobit stastnou nikoho nezaujima.
to,ze ludi po par riadkoch neodsudim zo mna nerobi liberala,ale na to by si musel byt dostatocne inteligentny,aby ti to doslo..