Luxusná spoločníčka - uvazujem o tejto praci...

INFO99

Ahoj emma31,chapem ta-som v podobnej situacii ako ty,tiez uvazujem nad touto moznostou.
Ludia,co nechapu preco a davaju rady:
ked neni nikto kto vam pomoze ,musite si pomoct ako viete.
A ked uz,som zvedava,ci by mohli oni pomoct-ak ano super.
Pojdem do toho s tebou-ak sa mi ozves:)

milli11

lost, ako sa tam moze dat ban? :DDD Ja osobne poznam chlapa, ktory sa nam sam v partii priznal, ze prisiel o panictvo so stetkou v bordeli.

beskyd

sak v blave si ta za to budu vsetci vazit, tu to vrelo odporucam, zarobis si.. tu sa spolocnost nepyta ako si k peniazom, kabeleckam a silikonom dosla:) hlavne ze mas a vies to ukazat, len do toho:)

lost

Inac napadlo mi, kakaove boby, original surove.. Chutia SUPER, ale len na zaciatku, potom su prilis horke :)
Take iste su peniaze..

system

jeb na prachy, tie vzdy boli, su aj budu ;) ak uz chces fakt byt taka sprosta, (sorry ak som ta urazil ale normalny clovek po takej praci asi netuzi) tak sa vymachli, pekne oblec navonaj a chod lovit zbphatlikov. Radsej zlatokopka ako stetka.

Blondula

ja som mala kedysi velmi dobru kamaratku o ktorej som vedela len to,ze robi v bare.ludia ma ohovarali a ja som nevedela preco !!! po case sa mi priznala,ze robi "curvu" !!! a zaujimave bolo to,ze vsetci ohovarali mna a nie ju !!! normalne mi pokazila meno a zhnusila sa mi tak,ze vobec netusim co robi !!! ...