Luxusná spoločníčka - uvazujem o tejto praci...

mate59

Postav sa niekde na kraj cesty alebo tam,kde už ľahké devy stávajú.Ak ti budú zastavovať luxusné limuzíny,bude z teba luxusná spoločníčka.

Simone

Ahojte . Už dosť dlho sa odhodlávam na to robiť tu prácu ,ale kam mám ísť kde len mám hľadať.. ? Nechcem byť oklamaná a podvedená

Carla Bella

No len ide to, ze su proste potrebne.Ked si zratam mesacne naklady na chod domacnosti pri jenom malom dietati, cca 1000 cka a kde su ostatne veci. Ja sa nemozem stazovat, mam sa dobre. Vyskusala som viacere agentury. V tejto som spokojna. Bez problemov zarobim 4000 aj 5000 EUR. Moje okolie nema ani sajnu, moje foto nikde netrci na nete, je to v pohode. Odpurucam

Messje

nezabudajte,ze byt luxusna spolocnicka nie je len o krase a postave.Je to hlavne o hlave.Musi byt kulturna,vzdelana,scitana,,,mala by sa vediet zapojit do kazdej debaty a mala by vediet co to o politike,zemepis,dejiny,,,no,,,z kazdeho rozka troska.
Robila to jedna znama a zarobila si prekrasne peniaze.Ta baba chodila viac menej do spolocnosti s viacmenej chlapmi,ktorym neslo ani tak o sex,co pravdaze aj bolo,ale oni skor potrebovali partnerku,ktora ich sprevadzala na cesty a vecere a obedy s kolegami a ich niekedy manzelkami alebo partnerkami.Platia si to vacsinou chlapi,ktorych manzelky s nimi chodit bud nechcu,alebo nemozu,alebo by sa v tej spolocnosti nevedeli zaradit.Oni potrebuju chodiacu reklamu.

AMFISBENA

ahojte,Tiez uvazujem o tejto praci...ak by sa niekto nasiel rovnakeho nazoru,alebo mal docinenia s touto pracou budem vdacna ak sa mi ozve na moj mail...nikita050505@azet.sk

Zuzulis

Ahojte .neviete mi poradiť nejaku serioznu agenturu?premyšlam o prace spoločničky.Nakoĺko pracujem v AT ako otrok a stale mi financie nevychadzajú..ďakujem pekne za radu.

Anitt23

Zdravím,uvažujem o tejto práci aj ja.Prosím kto má s tým skúsenosti a rada by mi ich porozprával ozvite sa mi na emailovú adresu nagyj388@gmail.com.Samozrejme o informáciách tretia osoba nebude vedieť,keďže diskrétnosť aj pre mňa je dôležitá.
Budem vďačná za všetky informácie.

Cleonis

Vážení a milí, naštudujte si, čo znamená byť luxusná spoločníčka a ja vám garantujem, že ak zvládnete len polovicu toho, čo tie ženy, ste fakt dobrí a nikto nohy nerozťahuje. Pokiaľ ona sama nebude chcieť s klientom niečo mať. A zarobiť zarobí krásne. Priznajte si to, koľko z vás roztiahlo nohy zadara a s akými chudákmi ste sa spustili? A muži, však tí si robia zoznamy, koľko žien pretiahli. Takže je to na zváženie. Veď nechce robiť šľapku na Slovnaftskej, ale chodiť do spoločnosti s bohatými mužmi a baviť sa. Samozrejme za veľké peniaze. A čo sa týka komentu, že v Bratislave si nájde slušnú robotu každý východniar, no o slušnosti pomlčíme a možno ak by sa vrátili naspäť tam, odkiaľ prišli, mali by aj Bratislavčania slušné roboty. A viem o čom hovorím, ani vysoká škola vám nepomôže a verte mi, že za pár šupov makáte ako otrok. Takže milá emma 31, ak nemáš deti, choď do toho, alebo choď robiť krupiérku do kasína. To sú dve možnosti, kde si máš šancu zarobiť. Prajem veľa šťastia. :)