Luxusná spoločníčka - uvazujem o tejto praci...

Cleonis

Vážení a milí, naštudujte si, čo znamená byť luxusná spoločníčka a ja vám garantujem, že ak zvládnete len polovicu toho, čo tie ženy, ste fakt dobrí a nikto nohy nerozťahuje. Pokiaľ ona sama nebude chcieť s klientom niečo mať. A zarobiť zarobí krásne. Priznajte si to, koľko z vás roztiahlo nohy zadara a s akými chudákmi ste sa spustili? A muži, však tí si robia zoznamy, koľko žien pretiahli. Takže je to na zváženie. Veď nechce robiť šľapku na Slovnaftskej, ale chodiť do spoločnosti s bohatými mužmi a baviť sa. Samozrejme za veľké peniaze. A čo sa týka komentu, že v Bratislave si nájde slušnú robotu každý východniar, no o slušnosti pomlčíme a možno ak by sa vrátili naspäť tam, odkiaľ prišli, mali by aj Bratislavčania slušné roboty. A viem o čom hovorím, ani vysoká škola vám nepomôže a verte mi, že za pár šupov makáte ako otrok. Takže milá emma 31, ak nemáš deti, choď do toho, alebo choď robiť krupiérku do kasína. To sú dve možnosti, kde si máš šancu zarobiť. Prajem veľa šťastia. :)

dadka300

Taketo kluby a podobne podniky nemaju ziadnu uroven, nikto by ma tam nedostal ani heverom. Ked tak jedine ako luxusna spolocnicka a chodit za klientom. To sa da aj tu na Slovensku.

polisman

UKmean, chod tlacit kaleraby do suda a nie tu babam mozgy oblbujes. Hej v takych podmienkach budu robit spolocnost muzom ale v akych kučach budu spavat si nedal foto. Jasne pre klientelu to vyzerat musi luxusne ale tie stetky budu byvat aj po tri v jednej zaspinenej, zasvabovanej, zaplosticovanej izbe. Ved vam majitelom takychto bordelov ide len o vlastny zisk a stetky len nech makaju telom. A este v UK, kde bude bez rodicov, bez znamych tak si s nimi budete robit co chcete a nik im nepomoze. Aj bit ich budete ze?

lastom

zarobit sa daj aj slusnejsim sposobom, ale ak potrebujes peniaze, aby si vyriesila nejake zasadne problemy alebo pomohla niekomu pre teba dolezitemu, potom sa drz pravidla "ucel svati prostriedky". Urcite to ale nerob vo svojom rodnom meste, nikdy nevies na koho natrafis.

UKmean

Ponuka prace
Hladame krasne zeny od 18 do 35 rokov
praca v Anglicku zarobok az do 5000€ mesacne!!! vyplata kazdy den,ubytovanie zdarma v plne zariadenych domoch.
praca v luxusnych podmienkach pre viac info zaslite spravu na email luxpraca.uk@gmail.com

Minotaurus

Moja kamoška robí spoločníčku, má sa dobre, viac krát ma nahovárala aj nad tým uvažujem, keď vidím ako sa má dobre, vyberá si ským sa stretne, je to dobre. Prizvukuje mi len jedno je najdolezitejsia diskretnost.

Koral6a

Emma, Renca ma pravdu, nikto sa nesmie nic dozvediet, na to fakt bacha. Co sa tyka tvojho svedomia a pohladu do zrkalda, kazdy sa musi rozhonut v zivote sam, odosobni sa, ber to ako pracu a je to. Ber to ako sancu zmenit si zivot k lepsiemu, kde budes sikula, nauc sa jazyk, tak sa pozoznamujes. Najdes si vdaka nim dobru robotu, mozno zacnes podnikat, minulost hodis potom za seba a budes sa mat dobre. Je jasne ze sa nedari kazdej, ale ak nie si hlupa a klienti si ta oblubia vytazis z toho maximum.

januskaze

ja mam zle skusenosti iba so slovakmi, vobec sa s nimi nestretavaj,oni sa vobec nevedia chovat vobec, zahranicni su klasa,mili,dobri,dobrosrdecni,ziadna arogancia, zalezi im na tom, aby si sa dobre citila, vo vela veciach sa paradoxne prisposobia oni tebe, su fakt skveli. Chytis si dvoch troch a mas vystarane, to je najlepsie.Ked nechces cestovat, nemusis,vela ich chodi na slovensko, ja som sa nikdy cestovat nebala, mala som od nich vzdycky prefoteny pas, doklady, toto bola v agenture moja podmienka, nebol problem.Chod do takej agentury co ti vidu v ustrety.

Renca80

Musí to byť diskretne na toto si daj pozor, co si tu vsetci myslia ti moze byt 3, 4 ak o tebe vediet nebudu tak o co ide:) drzim palce

poetka

ktorá to chce robiť, nech si zodpovie: dokážem sa potom každé ráno pozrieť do zrkadla?
S vedomím, že sa zapredala, bude musieť žiť až do smrti. Či nebude chcieť neskôr túto etapu života vymazať, ale čas už nevráti.

Kde sa len podela ženská česť a hrdosť...