Luxusná spoločníčka - uvazujem o tejto praci...

Mesačný princ

vipspolocnicka - no neviem či sa na toto nedám, no viem len telepatiu a reč, ktorú využívame na Mesiaci ak nechceme čítať myšlienky. Stačí to, alebo ozaj musím vedieť Váš pozemský jazyk?

vipspolocnicka

Pracujte ako nezávislá LUXUSNÁ SPOLOČNÍČKA pre ZAHRANIČNÝCH KLIENTOV.
Sme reklamná agentúra a spravíme Vám profil na internete, stránky sú blokované, možnosť zakryť tvár, platí sa 50 eur mesačne za inzerciu. Všetko ostatné od klienta je pre Vás. Mesačne aj 4000 eur.
Samostatne si vyberáte ponuky, ktoré vám chodia na mail. Vy si určujete, aké ponuky a koľko ponúk prijmete, od toho závisí potom aj Váš zárobok.
Pozrite si stránky
www.spolocnicka-a-spolocnik.com
Naše podmienky: vek od 18 do 40 r. , atraktívny vzhľad, pestovaný zovňajšok, príjemné vystupovanie, znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (nemčina, angličtina).

anonymna444

Ani sa necudujem ze sa baby daju na tuto pracu... niekedy som to tiez odsudzovala ale potom som to pochopila. Baba co pekne vyzera vie reprezentovat nech do toho fakt ide. Lebo potom je tu druha moznost na Slovensku byt nedocenena manzelka a otrocit za 400 eur v beznych robotach . Zivot na sk je tazky a ked nemate peniaze a v obchode vam chyba co i len cent nikto vas neospravedlni...

Club Nymfa

Ahoj reagujem na tvoj inzerát,kde hladáš prácu spoločníčky.
Ak je ešte aktuálny :-)

Sme Nymfa Club v Bratislave Mikovíniho 2 pri Račianskom mýte.

Ponúkam ubytovanie,preplatenie cesty k nám,nealko čaj,kávu
Na prilepšenie peniaze vyplatené po týždni.
Z hodky máš u nás 60 €
vyplácanie denne,každé ráno
momentálne máme 6 dievčat
pracuje sa od 19:00-06:00-dni si určíš sama
právo odmietnuť zákazníka pokiaľ ti nie je sympatický je samozrejmosť
pracuje sa na zmluvu tz.-máš platenú sociálku aj zdravotku
pre bližšie info ma kľudne kontaktuj každý deň od 15:00 hod

Prajem pekný deň

0915 638 857 alebo dugovicandrej.wixsite.com

jaMima

Ja som našla asi 3, normálne na google. Uvidíš hneď pri prvom kontakte či sú ok, alebo sú to amoši, Stretla som sa s dvoma typkami, jeden bol úplne nič, niekde v kaviarni, ale ten druhý bol v poho, robím tam stále.