Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?

Príspevok v téme: Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?
pomber

Urobila som jednu chybu pred rokom! a teraz mi na to prisli a dali mi zakaz vychadzok vecer.Musim byt doma do 19!!!!! Vsetci kamarati chodia von neskor a ja chcem snimi.Neviem ako im mam vysvetlit ze chybu som olutovala, poucila sa z nej a viac to neuroim.Nechcem si nicit leto pre moju hlupost z pred roka.Mrzi ma to a neda sa snimi vyjednavat.Popri tom vedia ze ja som typ cloveka kt. ked je zavrety medzi 4 stenami tak blazniem.Co by na vas ako na rodiscov naozaj zabralo?Nemam az takych prisnych rodicov.Prvy krat mam vazenie.Kazda rada je cenna rada dakujem.

0vecka

2 Mrska Silvuska zase sa o mna navazas prave ten styl ako so mnou komunikujes vypoveda prave o tvojej inteligencii a nic o mne nevies ... som zvedvy reco si myslis ze ty si ta chytra... kludne stavim svoj tyzdenny prijem ze mam vyssie IQ ako ty...

DzanaFX

No tak to si urobila veľmi dobre, počuj, nechaj mamu len vychladnúť, ak je to len týždeň, musí to vstrebať a bude to OK, aj ona pochopí, že si to oľutovala, len vydrž...

pomber

Asi okolo 270eur.Potrebovala som zaplatit tu fakturu co mi ,,urobil'' iphone.Lebo som si stiahla nejake ,,bezplatne'' aplikacie kt. ziadali platenie za aktualizaciu.No a kedze som mala pausal tak som to zistila az pri ffakture.Telefon som predala a kupila novu kartu na kredit kt. som od vtedy od nic neziadala dobit.

pomber

V kazdom pripade si vasim kazdy nazor, pretoze kazdy clovek ma na to iny nazor.. Vsetky respektujem a z kazdeho si nieco zoberem.

pomber

Precitala som si azdu jednu radu,prispevok, aj ked niektore sa citali tazsie ine lahsie.V kazdom pripade citim vinu,lutujem to a som ochotna to vsetko snazit sa aspon trocha napravit.Vsak ja nemam problem jej tie peniaze dat.nech si ich zobere aj vsetky.Som ochotna najst si brigaadu,Splatit to ,pomahat,vsetko ale ja nechcem BYT DOMA.Uz to drzim tyzden,akurat dnes je tyzden a cakam teraz na nu nech sa snou mozem pozorpavat a uvidime.Lebo naozaj to nic neriesi len sa vo mne hromadi hnev a nuda a z toho nic dobre neprameni.Ked sa mozem polepsit a zmenit vela veci? Neviem.

punciriada

podla zakona sa nema kradnut a podla zakona sa maju rodicia postarat o svoje dieta do 25ky, pokial sa o sebe nevie postarat samo, teda nezaraba. preco je to pre niektorych menejcenne? ved vy ste si spravili tie deti, tak aj vy berte nasledky. niekto pisal, ze nech vezme 600 eur a skusi zit sama. prosiiiiim??? vsak to by som si zila v luxuse. ja som z domu odisla v 18ke a zijem v pohode z ovela menej penazi a urcite mi je lepsie ako s matkou.

DzanaFX

Ja 0vecku neodsudzujem, ani nechcem útočiť, len som chcela tu dať svoj pohľad na vec...Každý je vychovaný podľa domáceho zázemia...Je veľa aspektov, ktoré na nás vplývajú...Takže zbytočne sa hádať... Každý to berie inak :-)

Mrska Silvuska

jaaaj tak....to vysvetluje, preco tie primitivne nazory....pardon voci vsetkym chlapom, ktori v 26tke su OK....tento je pozadu fakt tych 10 rokov, ako som pisala))))