Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?

Príspevok v téme: Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?
pomber

Urobila som jednu chybu pred rokom! a teraz mi na to prisli a dali mi zakaz vychadzok vecer.Musim byt doma do 19!!!!! Vsetci kamarati chodia von neskor a ja chcem snimi.Neviem ako im mam vysvetlit ze chybu som olutovala, poucila sa z nej a viac to neuroim.Nechcem si nicit leto pre moju hlupost z pred roka.Mrzi ma to a neda sa snimi vyjednavat.Popri tom vedia ze ja som typ cloveka kt. ked je zavrety medzi 4 stenami tak blazniem.Co by na vas ako na rodiscov naozaj zabralo?Nemam az takych prisnych rodicov.Prvy krat mam vazenie.Kazda rada je cenna rada dakujem.

DzanaFX

Mrska ja som sa vžila do kože oboch, poňala som to z oboch strán a stále som slušnejšia ako Ty a neútočím...

Mrska Silvuska

...a jedna pripomienka...otec posiela vyzivne na dceru na zakladne potreby, strava, obleceie, skola, kultura, a podobne...staci kuken zakon...ale pochybujem, ze na faktury za 200 euro...kto z vas si v 17tke dovolil mat 200 eurovu fakturu??? ktoru akoze vyrobil sam telefon, ano???
apropo - kolkym z vas by ako 17rocnym rodic bez mihnutia oka takuto fakturu zaplatil bez jedneho jedineho "vychovneho" slova?

flegma

ovecka - dat? skor pozicat :D
neuvadza, ci tych 200 eur odovzdavala matke, mozno bola dohoda taka, ze si ich nechavala, to nam mohla este ozrejmit, ako to bolo...
kazdopadne, moznosti bolo isto viacej, zajst za otcom, babkou, dedom, pozicat si, na splatky, ale nie kradnut a teraz sa "zrutit" z toho, ze o 19 musi byt doma...

Mrska Silvuska

ovca - ale ved matka jej nedala na vyber len tie dve moznosti, ktore boli podla TEBA jedinym vychodiskom...takze preco pises, ze by ju matka poslala slapat? hm?
vies, ja som tu pisala aj to, ze treba sa vzit do kože jednej aj druhej...nielen pomber...a rovnako som pisala, ze sa na to pozeram ako mama, a ze niekto druhy moze mat zo svojej pozicie iny nazor...ale pisat tu len a len o tom, na co ma dievcina narok, pravo a podobne, a vynechat z toho povinnosti, zodpovednost, tak to tiez nie je OK, nemyslis?
...a exekutor nenabieha hned za fakturu na 200 eciek...vies, exekutorskemu konaniu predchadza vela vela inych veci, ktore trvaju casovo dost dlho...robim exekucie, tak viem...
dzana - to nie je utocenie, to je vyjadrenie co si myslim o tom vsetkom..a ma to suvis s mojimi prvymi vetami v tomto komente...
nechcem sa tu zvrtnut k osobnym utokom, no stale si myslim, ze treba pozerat na to z oboch stran, nie len zo strany pomber...okrem toho, keby som tu bola jedina, co de facto stoji na strane matky, tak zavriem pusu a idem sa teda vyvetrat:-) ale jedina nie som...nastastie...

0vecka

2 flegma jj ale tych 200 zebere matka... takze vies mala jej dat 200 na zaplatenie faktury a nic by sa nestalo....

flegma

ovecka - mlada pisala, ze dostava 300 eur k RUKAM od otca, 200 nariadene zo zakona a 100 vreckove... ja mam skor pocit, ze mlada nema absolutne pojem o hodnote penazi, zrejme z tych 100 eur nie je schopna si usetrit ani cent...a aj keby to bolo len tych 100 eur...3000 korun vreckove sa mne ani len nesnivalo :)

ahoj silvuska :D

DzanaFX

Mrska, to, že niekto má svoj názor neznamená, že je hlúpy...Tiež Ťa nepovažujem za tupaňu len preto, lebo tu takto útočíš...Tak sa trošku upokoj a choď to vonku predýchať :-)

0vecka

2 Mrska Silvuska skus byt trosku otvorena aj inym veciam ... kazdy nazor s ktorym nesuhlasis je podla teba nenormalny??? teba mat tak za susedku ale este nieco blizsie no neviem musi to byt peklo...

inak sa rozhodla pre druhu moznost a eviem co je to za matku ktora posle svoju dceru slapat....

Mrska Silvuska

jeeezis..ja snad zle vidim....ovca, vies kedy "nabieha" exekutor?
toto neeee....uz sa to tu zvrhava na tak debilne komenty, ze bleee...kde je zdravy rozum???? súdnosť????
...cim to je, ze pomber sa nam davno neozvala....