Biele zuby

matus654

pouzivam gel aqua fresh.je super.stoji okolo600sk.pouziva sa 2krat denne.staci ho nechat pol minuty ucinkovat a za 2tyzdne mate zuby ako z reklami

sidonia

Sunny,precitala som si odporucania ostatnych a maju pravdu.Najma Desa to odhadla s tou dedicnostou.Ja som pocula,ze pitie mlieka podporuju krasne biele zuby,ale to je takmer logicke,kedze kava a cierny caj im skodia.Chcem ti len povedat,ze ani ciste umyvanie belosti zubov nepomoze, skor naopak.Ak si ich budes drhnut velmi casto,mozes si poskodit sklovinu,takze stare zname 'vsetkeho vela skodi' plati aj v tomto pripade.A este jedno-nepouzivaj bieliace pasty,urcite nie dlhodobo,su agresivne na sklovinu a nicia ju,tak daj pozor.

Lenka121212

ja som si v statoch kupila pastu za 6 dolarov a mam ju uz 3 roky, uziva sa 1 do tyzdna na 5 minut. je uplne bomba, mam zuby ako z reklamy. tu je link, ak mate niekoho, nech vam posle: www.cvs.com

iv

prasok do peciva, soda bikarbona a pod. nicia sklovinu. Vsetky bieliace prostriedky u zubarov su na nic pretoze sa rychlo zafarbia spat a este horsie. Nepite kavu, nefajcite, zujte zuvacky a cistite si zuby a po jedle preplachujte aspon ustnou vodou. Pravidelne si nechajte odstranovat zubny kamen.

Andy_1

ak chcete mat biele zuby, dajte si vsetky vytrhat a vsadit umele, jednak sa nebudu nikdy kazit a jednak budu stale biele, cize usetrite na zubarovi...:-)))