Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Liana30

Nechcem sa vam miesat do rozhovoru, prepacte,... iba chcem reagovat na ten jedalnicek - sunka, ryza, cokolada... A vraj stale malo? Ja neranajkujem, vypijem iba vodu s jablcnym octom, denne vypijem 2-3 kavy s mliekom bez cukru. Na obed som mala 100 gramov ryby a 50 gramov zemiakov a paradajku a na veceru misku kuracieho vyvaru. To je tiez malo?

evcca

takto je to posledne dva tyzdne, je to kvoli priberaniu, za pol roka 5kg. ver mi, ze rada by som jedla viac, ale normalne puchnem.

zuju

ja neviem ako jem:
R: zemla so syrom, sojovy jopgurt
D: banán, jeden be be kkes
Ob: dve varene kukurice, pol krajca chleba s maslo
Ol: dracik
V 2 tvarohove buchtz na pare