Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

ranajky, obed, olovrant a vecera do 18.hodiny.
dnes:
R: sunka 120g a dve rajciny
O: ryza s dusenou zeleninou
OL: tri kocky cokolady
V: paradajkova polievka

zuju

to ti verim Evi, j som doma dva tyzdne ale malujeme tak sa mi nechce zasa upratovat, ale je to pracovna terapia aspon, vela veci mi treba do prace od septembra zacala som vysivat, cvicit nemozem kvoli krizom, ale hadam to zvladnem

evcca

zuju to neviem, ale ked budem vediet, tak ti dam urcite vediet.
vobec sa mi nechce ist do prace, tak rada by som si pospala.

Patuska01

Zuju-dakujem za blahozelanie...najhorsie vsak je ze cely moj meninovy den som prelezala v posteli a preplakala:(dneska som sa ale zobudila s lepsou naladou a vysla som dokonca z domu....dostala som knihu,ktora sa volaNekonecny pramen vasej sily,napisal to Murphy...necitali ste to nahodou niekto?
Sunrise-mas pravdu,len ja sa citim taka stratena,ze v poslednej dobe nema pre mna nic vyznam...na nic sa netesim,citim sa zbytocna:(...

zajtra ma caka party s kamaratmi...drzte mi palce aby som sa neoila a cele to nepreplakala!

zuzula11

Zuju ... Ja som mala bulimiu asi 5 rokov a pomohla mi prave tuzba mat raz niekedy babatko. Nevedela som si predstavit priberanie a nezvycajne chute ... No povedala som si, ze dieta chcem a tehotenstvo budem mat dobre ... A tak sa aj stalo. To bolo pred 9 rokmi, teraz mam dve deti som v pohode.

Je to naozaj silna motivacia, byt zdravou matkou.... Velmi ti drzim prsty!