Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

oh kde su tie casy... ale nechcela by som to spat, traumy, ucit sa jest, to vtedy pre mna kaloricke jedlo... ale chybaju mi niektori ludia

evcca

no bola som tak slaba, ze som bola rada, ze som zliezla dole a vyiezla nazad:-)
idem do prace, tesim sa na vikend, ze si pospim.

evcca

no ano to uz budem pani. ja si pamatam ako mi mago v pezinku dal vychadzky na 15minut. to som ledva stihla ist von a spat po schodoch nazad.

zuju

asi je vsetko u vody, mne to tiez chyba no znasam obetu pn- ze mam volno len na styri hodiny, ale nejako to doma zvladam, asi skola z Pezinka hihi kde sme to volno nemali vela na vychadzky, este sa ale stale necitim zrelaxovana, terapiu budem mat az po 28.9 to z teba uz bude pani co?

evcca

asi nejaku knihu, co by mi precistila hlavu:-)
aspon, ze si najdes malu chvilku pre seba,hoci si robis aj pracovne ulohy.
ja v robote idem nadoraz, chodim domov ako spongia, brala by som keby sme sa aj my na leto zatvorili a otvorili az v septembri.
som rada, ze si sa ozvala. v poslednej dobe si tu piseme my dve

zuju

robim dolezite veci do prace i do skolym, vysivem, kukam telku, upratujem v skriniach... teraz dva dni oddychujem lebo sa necitim ok, co sa tyka knih mam ich spustu ale neviem aku tematiku chces. malovat budeme ked oco sa uvolni z prace lebo do detskej davame aj parkety