Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

to mas pravdu s tym iskrenim a dnes je mi fajn pretoze psychika je carovna vec ked som zalubena, fakt pomalicky to skusaj navysovat, az na tu jednu, pojde to. len ich nevysadzaj sama. zvladnes to, co je par dni mensej nepohody, oproti desiatkam rokov v pohode:-))))

romana

Dobre, ešte to nejak skúsim vydržať. Dúfam, že to zaberie. Ak nie, poradím sa s lekárkou. Dík za radu.
Hm... a to iskrenie.. to ti poviem... to vie človeka nabiť... vtedy nicítiš únavu...

evcca

ten je fajn, ono je to ale individualne, to 10 az 17 boli krajne moznosti. zajtra skus trebars 3/4 a tak sa pomaly dopracujes k celej. pi hodne tekutin a zhlboka dychaj. aspon 3 litre vody.to pomaha.

evcca

telo si potrebuje len zvyknut, prve dni pri uzivani antidepresiv je charakteristicka unava, ospalost, pocit neschopnosti pohybu a u niektorych aj prechodne zhorsenie stavu a zle myslienky. ono to prejde a ucinok nastupi okolo 10 az 17 dni. co beries, ak smiem vediet?

romana

Ty evi, chcela som sa opýtať... Ja po tých antidepresívach neviem.. necítim sa nejak dobre. Je mi zle na žalúdok a som akási oťapená. Včera som si dala jednu celú a bolo mi hrozne. Zdalo sa mi že ma bolí celé telo. Nemohla som sa prinútiť niečo urobiť. Dnes som si dala len polku a bolo to lepšie. Dr. kázala, aby som postupne prešla na 1 celú denne, ale neviem...

romana

Ťažko radiť... nechaj tomu voľný priebeh, myslím, že ideš na to dobre. Hlavné je ak medzi vami prebehla iskra. Inak to nemá tú správnu šťavu...