Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

kyblik

presne neznasam to!
skusim sa teda vyhovorit ako kazdu nedelu...ajtak uz nemusim taketo rodinne pozvanky ved sa mozme vidiet hocikedy inokedy nemusime len pri jedele:) no dobre dufam ze im to neda dalsiu ciarku ze nieco nieje ok:)
romanka kolko mas rokov?

romanka

Aj ja som pozvaná v nedeľu na oslavu. A...nepôjdem. Neznášam vysadavánie a jedenie. Mám s tým problém. Chcem sa teraz držať. Neviem či by som to zvládla, bojím sa a nechcem sa zbytočne ohrozovať...

kyblik

romanka supeeer fakt sa tesim:) a moc gratulujem :)
moji rodicia prave s plnym nadsenim za mnou prisli ze v nedelu som AJ JA pozvana na obed na navstevu a s ocakavanim cakali na odpoved ci mozem...ma to vytaca lebo viem ze cakaju ako zareagujem a ci mam problem znova ist obedovat do paze neznasam kontrolovanie:(
prepacte ze vam to vzdy tu vycapim ale strasne ma to vytaca a stve a vy ste jedine komu to mozem povedat:(

romana

ďakujem, držím všetkým palce...
Aj toto forum mi veľmi k tomu pomohlo, možno aj ľútosť nad tými druhými... neviem, asi mi vždy viac záležalo na druhých ako na sebe. Tak by som všetkým priala nad tým zvíťaziť... možno to aj mňa ženie dopredu..

romana

Ahojte dievčatá!
Chcem sa pochváliť. Dnes je deviaty deň, ktorý nevraciam. Rozmýšľam, že čím je tých dní viec, aj to napätie ustupuje, ktoré ma k tomu viedlo. Cítim sa v pohode, dokonca už ani tak na jedlo nemyslím. Dúfam, že mi to pôjde takto ešte dlho, teda lepšie povedané stále. Ale priznám sa mám strach zo zlyhania. Hrozný...

mirabelka

je tu niekto? prave som sa najedla a citim,ze som toho zjedla vela. nechcem vsak uz zvracat. uz nevladzem :( ako mam na to nemysliet? daju sa taketo myslienky nejak potlacit?

evcca

chcela som sa ist odvazit, no zistila som, ze mama mi zobrala vahu k nej domov a odmieta mi ju vratit. asi ma porazi, viem, ze to mysli dobre, ale ja neviem kolko teraz vazim a spravam sa ako rozmaznane decko, ktore reve, ked nedostane to, co chce.

evcca

no, mne sa fakt dari, ale asi tak opacne, mam dovolenku a tvarim sa, ze sa ucim, no medzitym som uz 5x nad tym zaspala a presla len tri kapitoly.
aj ja inak upratujem zasuvky v sebe, no taky bordel nemam ani v skrini po ranajsom hladani tricka:-)

jaja

baby s tym upratanim myslienok mate fakt pravdu....ja uz riadne vobec neviem co chcem...stale mam pocit,ze robim chyby-jednu za druhou bez konca...somja ale blba...aspon nech sa vam dari...