Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

somtuzasa, no to musime niekedy vyuzit, konecne niekto z nr.
zuju: vies ,ze do pk treba volat medzi 08-09 hod, vtedy maju totiz sedenie a citaju si denniky.

romana

rybička.
Musím sa priznať, najskôr mi to bolo smiešne. To od ????. Potom som to povedala mužovi a on, že či si náhodou niečo z toho nerobím? Dala som mu to prečítať a aj on sa zasmiel, ale viac to nekomentoval. Potom som to ešte spomenula ako vtip.
Som citlivá. Priznávam, mala som aj iné myšlienky... ale tie nenapíšem. Radšej. Ste moja bútľavá vŕba, tak toto som musela.
evcca
nerieš miery, nie je to podstatné, presne ako povedala poliewocka, iná je váha a miery a iné je ako vypadáš. Proste ako pôsobíš svojou postavou na ľudí. Asi, tak si to myslím. Keby sme mali všetky ideál 90-60-90 a rovnakú výšku... to by bola nuda. Čo????
Inak v páse mať 60 cm a výšku dajme tomu 175 cm ako niektoré missky, tak poviem pravdu, to si ich ani neviem v skutočnosti predstaviť. 60 cm cez pás, to sa mi zdá hrozné, nie žensky pekné. Extrémy nie sú nikdy fajn.
Forever
Čo dodať. Gratuľujem! Si jednička.

ForEver?

mam to za A. este jednu a som volna ako vtak! :D
evcca: podla mna je to praveze napisane celkom realne. aspon to teda mohli mat od niekoho, kto to preziva. inak by tam boli ine obkecy..:)

rybicka: uzi su zubara. ja mam zas neskutocne sexy obvodaka. aaach a kopec spoluziakov:)

mimochodom, nie ste tu niektora z blavy?

somtuzasa

a pre vás milé dievčence - želám pekný dník a už sa teším na ďalší pokec s vami, tak dúfam že sa tu onedlho zasa stretnem s niekým milým a trošku popísmenkujeme.

forev - mám aj ja obe skúšky, tak už len nejaké 3 a druhý ročník mám celkom úspešne za sebou...

romanka - dúfam že tie príspevky od ???? ťa ani na chvíľku nevyviedli z miery, si skvelý človek a to čo robíš je presne to, čo by si robiť mala - či už sa jedná o abstinovanie alebo tvoje zamestnanie. A tak držím palce, aby sa ti aj naďalej tak krásne darilo v tom čo si si zaumienila a teším sa na tvoje ďalšie milé oslovenia - či už babky, alebo niečo iné :))))))

evcca - študujem v NR, tak možno by sme niekedy mohli zájsť na kafe, čo povieš? Si mi tiež veľmi sympatická a zbožňujem sa stretávať s ľuďmi, od ktorých sa dá očakávať, že ma posunú niekam inam, a to z tvojich príspevkov vyslovene vanie - máš dobrý vplyv na ľudí. Takže - možno niekedy v budúcnosti kávička a pokec???

Ahojte!!! Idem naštartovať autíčko a ponáhľam sa na preventívnu prehliadku - docela sa teším - môj zubár je totiž straaaašnýýýý fešák a keď sa mu tak zapozerám do očí - mohol by mi vŕtať v puse a narábať so mnou celý deň - úúúúplnne bez narkózy..

somtuzasa

Tak čaute baby, odteraz tu budem figurovať pod týmto menom - to som ja RYBIČKA, len som sa pod týmto menom nejak nevedela zaregistrovať, neviem kde to viazlo...

Sakra - človek pár dní nenakopne net a už sa tu dejú také veci - to čo za príspevky sa tu preboha nachádzajú??? Ten náš inžinier, či inžinierka, tak to ozaj neviem akým štýlom prišiel k tomuto
titulu a pevne dúfam, že si tento môj odkaz prečíta: Takže milá - milý ??????
neviem ako si toto fórum vôbec našiel-našla, lebo z plytkosti tvojich príspevkov logicky vyvodzujem, že tvoja inteligencia by nemala postačovať ani na to, aby si ovládal základy práce s internetom. Takže si tipnem - počítač ti zapol a na i-net ťa pripojil tvoj otecko, presne ten otecko, ktorý na správnych miestach zaklopal na tie pomyselné dvere, keď bolo treba vybaviť ti výšku. Lebo z tvojich príspevkov ďalej usudzujem, že toho tvojho "inžiniera" si mohol-mohla získať jedine a zaručene týmto spôsobom - inak je úplne nepredstaviteľné, že by si vysokoškolské vzdelanie získal-la úplne bežným a konvenčným spôsobom - t.j. vlastnou inteligenciou a snahou.

Ale vieš čo? Ako toto píšem, začínam mať dojem, že je to úplne nepotrebné. Zbytok ľudí, ktorý totiž chodieva na toto fórum, je dostatočne uvedomelých na to, aby záškodníkov tvojho tipu bleskurýchle odhadli a zaradili tam kam patrí - totiž do úplne spodnej zásuvky s nápisom - nepodstatné, nepoužiteľné, nepotrebné.

Jaaaaj, a skoro by som zabudla to najhlavnejšie, prečo vlastne píšem - RAD
ŠEJ BYŤ BULIMIČKOU AKO BEZNÁDEJNE BLBÝM ČLOVEKOM TVOJHO TYPU - BULÍMIA JE TOTIŽ CHOROBA A TÝM PÁDOM VYLIEČITEĽNÁ ALE ĽUDSKÁ HLÚPOSŤ KTOREJ TY SI KAPITÁLNYM PRÍKLADOM - TÁ BOHUŽIAĽ NIE!!!!

evcca

forev, drzim paste na skusku.
ja som vcerajsok prespala a dnes ked som vstala vyzeram ako matoha, no snad sa ma nik nezlakne.
baby, citala som vase miery, to mate super, ja mam v pase az 71cm a o dalsom pomlcim. idem radsej do prace, tam na to nestiham mysliet.
forev, podla mna nemali skusenosti, ludia co ich maju to pisu srdcom a nie pro forma. to vycitis, asi tak ako odbornika, ci aj on si presiel nejakym bojom.

ForEver?

ale je to silovo napisane.

bulimie: die waage wartet drohend im badezimmer. zum klo rennen, finger in den hals. wuergen. traenen in den augen. schamgefuehle. depressionen, ekel, frust. wenn bloss niemand etwas merkt!

bohvie, ci mali tetusky, co to pisali nejaku skusenost.

ForEver?

tak, presne, je to o tej pohode, co mame hlavne sami so sebou. a ta sa potom odraza aj vo vztahu k druhym.
inak, stretla som nedavno svojho spoluziaka, po skoro roku a povedal mi, ze ma skoro nespoznal. tak to beriem ako kompliment:)
zajtra mam skusku, este som sa velmi nedokopala k tomu, aby som sa ucila, ale snad to zvladnem.
dufam, ze zajtra bude prsat, lebo si na nu nemam co obliect, ak bude velmi teplo. v zabkach by ma asi vyhodili:) (aj ked nohy mi nesmrdia)...
majte sa pekne, ozvite sa ako ste na tom.