Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

pytala som sa na rezim kvoli tomu, ze v jednom prispevku si pisala, ze sa prepchavas. prepchavanie a rezim nejdu dokopy.
strach mam aj ja, ale zuzi, ved si drzis vahu a jes, tak preco. za tym je nieco ine. posturaj sa vo vnutri. viem, ze to dokazes.

zuju

praveze rezim je Evi, cas na pracu cas na jedlo, relax, trpezivost sa snazi byt uz piaty rok, len panicky strach je stale

zuju

praveze rezim je Evi, cas na pracu cas na jedlo, relax, trpezivost sa snazi byt uz piaty rok, len panicky strach je stale

evcca

zuzi, nie je to tym, ze mas vela volneho casu a moc sa pozorujes? sama dobre vies, ze jedina cesta s ppp ako sa z toho dostat je, ze budes mat rezim, trpezlivost a pokoru. inej cesty niet. psycholog a psychiater su fajn, ale nic moc nepomozu, ked nefunguje rezim.

zuju

mne uz nevadi jedlo, zjem vsetko od nizkotucnych veci po cokolady a slaniny ale mam panicky strach z priberania a neviem preco, po ezinku som mala i 69 i 72 kil, a zila som. Neviem ci su to stresy ci sexualne problemy neviem, nemam sa s kym porozprvat

zuju

za dva dni som pribrala dva kila, a to som vcera k tomu jedlu vypila 3/4 l vody s karnitinom, cize e to prejednaie. Nemam sa komu vyrozpravat ale mam panicky strach pribrat a bojim sa ze to pojde dalej, hoci mam normalnu vahu dnes, na konci mesiaca sa meriam kvoli lekarovi- 180 cm- 64,5 kil na lacno a 94-73-95. Lenze aj ked viem ze vaha je normalna, panicky strach z pribratia ohrozuje. Na nic pri jedle nemyslim len ci nepriberiem, je to hroza. Psychiater bude az koncom oktobra a psycholog 01.10