Zbohom cigarety!

Príspevok v téme: Zbohom cigarety!
jajka01

zajtra chcem zahajit den D - a konecne prestat fajcit...fajcim uz par rokov a musim povedat, ze dost vela - krabicka za den padne ako nic...mam len 23 rokov, ale ked mam den ked vyfajcim viac tak mi je velmi tazko na plucach a praska mi v chrbte, ked fajcim menej som v pohode...zacinam sa fakt bat aby som si ja sprosta kvoli hlupym cigaretam neprivodila nestastie...prestala som fajcit snad 100 krat ale furt to nedokazem :((( ale naozaj chcem prestat..preto hladam niekoho kto by sa pridal, aby sme sa vedeli podporovat, rozpravat sa...ja uz neviem ako prestat :((( takze ak je niekto taky piste, budem velmi rada

dragona

Keď prestať, tak s tým proste seknúť a nie nejaké prechádzanie na elektronické a neviem aké cigarety. Však to potom nie je o tom, že človek prestane fajčiť, len prestane fajčiť klasické cigarety.

Martina2456

Prestať fajčiť klasické cigarety je jedným z najťažších krokov. Viem o čom hovorím. Ale veľmi mi pomôhol prechod na elektronickú cigaretu a najmä chutné e-liquidy, ktoré objednávam odtiaľto: www.cannapio.sk. Určite stojí za to mrknúť :)

PeterLG

Ak ste ešte neskúšali tak doporučujem elektronickú cigaretu. Skúste si prečítať článok na aktuality.sk www.aktuality.sk Je to o najnovších poznatkoch vedeckej obce. Pokiaľ sa rozhodnete skúsiť elektronickú cigaretu tak jednoznačne od www.vaprio.sk majú obrovský výber a odborných predajcov. TOP

adhoka

Fajčil som odjakživa a už som neveril ďalším pokusom prestať fajčiť. Ak by nebolo lekárov, ktorí mi pohrozili problémami, ktoré mi hrozia, ani by som sa nepokúsil s tým skoncovať. Zo začiatku som vyskúšal nikotínové náplaste, no po čase je to veľmi nákladné. Proste, toľko peňazí som utrácať nemohol. Allena Carra som prečítal asi 100-krát. Ale takto míňať som tiež nemohol Nikotinoff bolo jediné, čo mi pomohlo - land1.adszx.pro

Jefitto

Niekde som čítal výskumy ohľadom zväčšenia rizika na rakovinu pľúc. V tabuľke bolo uvedené
0-6 cigariet denne
7-19 cifariet denne a
20 a viac cigariet denne

K tomu boli uvedené čísla. Takže to asi znamená, že keĎ máš za deň menej ako 6 cig, tak máš rovnakú šancu ako absolútny nefajčiar

babovka

myslite ze je to tragicke ked niekto fajci tak 3 za den ? mohli by s toho byt nejake velke nasledky ? mam 15 rokov a fajcim ale 2 roky :D

DzanaFX

adikus nahraď to žuvkami bez cukru, alebo slnečnicovými semiačkami, lebo si dávaš do tela zbytočne veľa cukru :-) držím palce!!!

adikush28

Ahoj:)Tak ja nefakčím druhý deň.V nedeľu som bola na akcii,kde padlo par poohárikou Finskej vodky a cez 20cigariet.V pondelok som do seba nemohla dostať nič,ani jedinú cigaretku.Dnes som si povedala,ze ak som vydrzala vcera,vydrzim aj dnes a dlhsie.Ide to,aj ked ma chyta si zapalit:)ňale ja to zvladnem!!Chute na jedlo su vysoke,ale kompenzujem to hašlerkami..tak si odvykal od fajcenia moj ex manzel.Priatel tiez nefajci a nepije a uz sa hanbim,ze ja to nedokazem.Tak je ten spravny cas prestat:)Drzim vsetkym palce!!:))

DzanaFX

Mne sa o cigaretách snívalo denne, lebo moje podvedomie mi pripomínalo, aká by som bola sklamaná, keby som začala zas...A verte, každé ráno som vstávala smutná, že som sa nechala zlomiť...Ale potom mi došlo, že to bol len sen...Som rada, že tie sny sa mi snívali denne, veľmi mi to pomohlo :-)