Zbohom cigarety!

Príspevok v téme: Zbohom cigarety!
jajka01

zajtra chcem zahajit den D - a konecne prestat fajcit...fajcim uz par rokov a musim povedat, ze dost vela - krabicka za den padne ako nic...mam len 23 rokov, ale ked mam den ked vyfajcim viac tak mi je velmi tazko na plucach a praska mi v chrbte, ked fajcim menej som v pohode...zacinam sa fakt bat aby som si ja sprosta kvoli hlupym cigaretam neprivodila nestastie...prestala som fajcit snad 100 krat ale furt to nedokazem :((( ale naozaj chcem prestat..preto hladam niekoho kto by sa pridal, aby sme sa vedeli podporovat, rozpravat sa...ja uz neviem ako prestat :((( takze ak je niekto taky piste, budem velmi rada

anonym66

Chcem aj ja prestať no nemožem odolať,hlavne ten pocit ked sedím z kamaratmi pri pive,už teraz ma desí že by som si nezapalil,chcel som to tiež obmedziť no nedá sa,po 2 hodinách začínam byť nesustredení a myslím na cigarety.Avšak ten krok u mna musí prísť čo najskor,bud formou elektronickej cigarety alebo žuvačkami nicorette a pod,a desí predstava že na to dám 450 eur ročne

zuzinka 67

Ja som si raz vecer povedala ze uz dost ,zapalila som poslednu marlborku a je to uz 17 rokov co nefajcim.Niekedy sa mi o cigaretach aj snivalo .Len vydrz.

inga2

fajčila som od svojich 18 rokov a prestala som len ked som bola tehotna a kojila som.
nikdy som netužila prestat,bol to moj relax.okolo mna všetci už prestali fajčit,až n amojho muž,ktory fajči aj 40 denne.uplne hrozne!!!!!!ja som tiež vel afajčila,krabičku denne určite.
koncom februara som si povedala,že to skusim a od vtedy nefajčim.nehovorim,že nemavam chut si zapalit,ale prestal asom aj kavu pit,lebota mi bez cigarety nechuti,prestala som vysedavat vonku a začal asom viac športovat,ked som mala chut n acigaretu tak som si niečo išl arobit alebo aspon na pc sm išla.da s ato určite,ja so myslim ,že ked som toja zvladla,tak to zvladne už každy-:)keby tak chcel skusit est eaj moj muž,to by bolo super!
a rada:skus vždy mysliet na niečo ine,clovek nevie mysliet na dve veci naraz,to je veddecky dokazane,skus mysliet na to ake by to bolo byt teraz pri mori a zaroven skus mysliet ake by to bolo keby si si dala čokoladu trebars,da sa to sučasne?neda,takže ak budeš mysliet na cigarety ,hned si začni prezerat okolo seba veci a začni ich pomenuvavat.a ke dmas niečo lepsi en apraci,chod niečo robit.to je jedina rada,ak to ydržis tyžden,tak mas z polovice vyhrate.po tyždni si povies ak som to vydržal atyžden tak to vydržim aj dalsi a dalsi.

J111

Ja som teraz zvedavy, odkial budem mat cigy, ked nasli ten tunel. Ja za cigy dva patdesiat nevycalujem, saleny nie som totalne.

jajka01

waaaw ste super ked ste to tak zvladli..dufam, ze sa k vam pridam...inak zatial od rana ziadna cigareta...ale teraz mam take nutkanie ta musim si rychlo najst nieco na robotu

jajka01

no vsak to, ze ja som mala chlapa ktoremu to vadilo, ale i tak som neprestala ani kvoli nemu...:// bojim sa ze to nezvladnem a i tak si vecer zapalim...uz som rozmyslala aj ze si popisem centrofixou daco na ruku, ze furt keby som mala nutkanie a kuknem na ruku tak ma to odradi..ale zase nemozem chodit do roboty jak debil popisana