Zbohom cigarety!

Príspevok v téme: Zbohom cigarety!
jajka01

zajtra chcem zahajit den D - a konecne prestat fajcit...fajcim uz par rokov a musim povedat, ze dost vela - krabicka za den padne ako nic...mam len 23 rokov, ale ked mam den ked vyfajcim viac tak mi je velmi tazko na plucach a praska mi v chrbte, ked fajcim menej som v pohode...zacinam sa fakt bat aby som si ja sprosta kvoli hlupym cigaretam neprivodila nestastie...prestala som fajcit snad 100 krat ale furt to nedokazem :((( ale naozaj chcem prestat..preto hladam niekoho kto by sa pridal, aby sme sa vedeli podporovat, rozpravat sa...ja uz neviem ako prestat :((( takze ak je niekto taky piste, budem velmi rada

aj_my

Ahoj jajka,
ja som fajcila cca 6 rokov, teraz mam 24, chcela som prestat na novy rok;-) nevydalo.... kupila som si elektronicku cigaretu, fajcila som ju vsade kde sa nemohlo fajcit + som fajcila aj normalne:)Potom mi trhali zub mudrosti, lekar povedal, ze nemam den fajcit, hovorim si OK, ked presiel spominany den som si povedala, ze ak som vydrzala den, preco to kazit. A od vtedy som si nezapalila. Prve dni to bolo trocha neprijemne,ale chce to len trocha sebazaprenia, je to predsa pre tvoje zdravie. Od kedy nefajcim citim sa lepsie a taktiez som nepribrala:D