Co na riedke vlasy

Príspevok v téme: Co na riedke vlasy
kaktus

ahojte , co pomaha na riedke vlasy? mam ich este k tomu jemne ako paperie :)a neviem co s nimi. viem ze je to geneticky dane ale nikto z rodiny ich nema take. Neviem ci je to zivotospravou alebo co.Porodate prosim cim si ich mam polievat , pivom alebo akym prostriedkom aby spevneli a zhustli prosim Vas.

fraisee

na riedke vlasy - existuju balzany, sampony, kondicionery na objem, treba vhodny uces. viac odporucit neviem, mam huste vlasy.

Summer_

marhula ja som pocula ze ked sa detom strihaju vlasy tak to vobec na ich hustotu alebo pevnost nepomaha... tak neviem :(

Summer_

kaktus ja mam huste vlasy takze s tym nemam skusenosti ale podla mna by si mala ist ku dobrej kadernicke ktora ta ostriha tak aby ti zaniklo to ze ich mas redsie...
A ak mas cas tak by urcite pomohlo natacat si ich bo kucerave vlasy ti dodaju krasny objem :)

marhula

moja 4-ročná dcérka má riedke a jemné vlasy. nedajú sa poriadne učesať. chcem sa opýtať, či pomôže, keď jej budem vlasy strihať na krátko, zhustnú, alebo aspoň spevnia jej?

orešanka

Ja s týmto nemám skúsenosti aj keď tiež neovplývam hustou hrivou. Skús sa popýtať aj svojej kožnej lekárky, možno ti poradí.