Co na riedke vlasy

Príspevok v téme: Co na riedke vlasy
kaktus

ahojte , co pomaha na riedke vlasy? mam ich este k tomu jemne ako paperie :)a neviem co s nimi. viem ze je to geneticky dane ale nikto z rodiny ich nema take. Neviem ci je to zivotospravou alebo co.Porodate prosim cim si ich mam polievat , pivom alebo akym prostriedkom aby spevneli a zhustli prosim Vas.

flower

snaz sa vlasy nikdy nevystavovat prudkemu slnku, kazde rano si vlasy sprchuj striedavo teplou a studenou vodou, 2 minuty vydrz co najteplejsiu vodu, potom 10 sekund zase co najstudensiu, postup mmozes opakovat lubovolne dlho, ale vzdy skonci studenou sprchou, nakoniec vlasy dokladne vysus uterakom. snaz sa jest vela mladej mrkvy, nesupanych jablk a surovej stravy, dodavas tak vlasom dolezite ziviny, ktore vlasy posilnia. a aby tvoje vlasy vyzerali co najhustejsie, najlepsi je prestrihany uces, pricom su vlasy strihane tak, ze kratsie "podopieraju" dlhsie a tlacia ich nahor. opticky sa tak dosiahne vacsi objem. pomozu aj nepravidelne "postupky" vlasov. pouzivaj tiez specialne sampony na objemy vlasov, balzamy a kury a velmi dobre su ampulky s vitaminmi a rastlinnymi vytazkami pre riedke vlasy.

rolla20

anisa-kadernicka hovorila, ze ked sa dava trvala nemoze sa davat farba ale sa mi zda ze dva dni pred a dva dni po si ich mozes zafarbit.to neuskodi vrelo odporucam

anisa

Ja neviem, tiez sa stretavam s tym, ze strihanie u malych detickiek nepomoze, aby im zhustli vlasky a spevneli, lenze na moje neterky to neplati, co sme ich strihali pravidelne, tak nadherne im zhustli vlasky aj spevneli, nijak inac sme to neriesili a vyslo to :-) ked som bola malinka, tak to iste so mnou a pod., teraz je pravda, ze uz mam jemnejsie, ale to bude tym, ze si tiez farbim vlasy a tiez premyslam a chcela by som tu objemovu trvalu, ale farbim si na blond a obavam sa, ze to este viac ublizi mojim vlasom :-) tak este premyslam, lebo zas moja prirodzena farba vlasov nie je nic moc, taka spinava blond a skor sa pacim s blond, farbit si neprestanem zrejme :-)

rolla20

no ja som tiez mala nadherne huste vlasy a po castych farbeniach mi uplne zredli a rychlo sa mi mastia.Ale jedna kamoska mi odporucila objemovu trvalu-najskor som vahala,lebo vsetci hovorili,ze to nici vlasy... Sice neviem aka je normalna trvala, ale ta objemova je podla mna suprova,lahko sa upravuju vlasy,huste vlasy,bohaty objem a staci ich umyvat len raz do tyzdna.Vyslo ma to na nejakych 800sk aj so strihom,takze doporucujem.Uz sa znovu na nu chystam...A este som si chcela kupit od loreal paris kapsule INNEOV-tie su na hustotu,ci pomahaju,neviem.Doteraz som mala revalid a revitalon a tie su celkom v pohodicke

liina

ako tak citam prispevky, asi neexistuje nic, co by pomohlo, jedine parochna. Myslim to vazne, skocte niekedy vy riedkovlasi do obchodu s parochnami, zopar si ich vyskusajte / myslim 20 Sk za jedno vyskusanie/ uvidite tu zmenu, preco by si clovek, ktory trpi , nemohol dopriat takuto odnimatelnu krasu. Ja mam parochni niekolko, aj ked nemam riedke vlasy, ale u mna je to modny vystrelok. Ked si parochnu dobre nasadite, ked je zvrchu napichavana rucne- tak neznamy clovek nespozna, ze nemate svoje vlasy. Ja viem, ze cely zivot sa neda chodit v parochni, ale je to supis pocit :-), ked mate krasnu lesklu okrasu na hlave

misellka

no j mam strasne riedke vlasy a pacia sa mi kratke a nagelovane ale nemozem si to dovolit pretoze ich mamm jemne a riedke newiete nieco co by pomohlo na rast vlasov alebo zhustenie

RNG

vitaminy, mineraly, hlavne kremi(silicon-dobry zdroj je praslickovy caj)
Pozri na Google.sk pod doplnky, vitaminy na vlasy, kozu a nechty

Soraja

baby, ja tiez nemam huste vlasy, ale najlepsie je zajst ku kadernicke, ta urcite s tym neco vymysli, mozno aj nieco s farbou, aby ich opticky trochu zhustilo. Ale asi by ste s amali dat odptihat dopostupna, ja som to riesila tak. Ale ked nosim rozpustene, tak musim ped tym vyfukat a pritom ich davam aj na natacky, a zalakujem, vydrzi to trochu dlhsie:-)